reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
@Kara88 to chyba pierwsza przedstawisz nam swojego maluszka [emoji4]

Wczoraj z siostrą oglądaliśmy zdjęcia mojej córki gdy była malutka, wzięło mnie na wspominki, dzieci zdecydowanie za szybko rosną [emoji17] wciąż mam wrażenie, że ona jest taka malutka i nic się nie zmieniła, a prawda taka, że niedługo mnie przerośnie [emoji23]

Dziewczyny zastanawiałyście się już może nad wakacjami czy w tym roku odpuszczacie? Znacie jakieś fajne, godne polecenia miejscówki nad Polskim morzem?

Ja chyba w tym roku odpuszczam wakacje chociaż napewno będzie mi brakować bo co roku zawsze jezdzimy :( może pod koniec maja gdzieś pojedziemy na 3-4 dni, ale ja z południa więc może nad Solinę. Nad Polskim morzem to byłam tylko w Gdyni parę razy i na Helu ale zawsze na kwaterze prywatnej.
 
Tak szczerze to wydaje mi sie ze nawet u bardzo szczupłych dziewczyn ruchy w 12t są raczej nieprawdopodobne ;)

Ja najbardziej nie lubilam jak juz byla głową w dół i miała czkawke ehhh a tak to uwielbiałam czuć ruchy, nie dala mi popalić

@jurkovska ale fajny czas przed Wami, planowanie, urządzanie, super :D

Moja córka z gorączką więc dzisiaj dzień kiszenia sie w domu
 
Mi szykuje się wesele w maju na Podkarpaciu więc jakieś 900km ode mnie, 14 godzin jazdy więc sobie odpuszczam:-( :( za daleko i boję się że coś się stanie... szkoda bo myślałam że tym razem w końcu pobawie się na weselu:cool2: kuzynostwo się żeni, wychodzą za mąż a ja nigdy nie mogłam dojechać, tym razem załatwiłam sobie wolne w pracy, mąż zjeżdża akurat w tym czasie w Danii a tu niespodziankao_O fasolka w brzuszku:p po prawie 4 latach to było jak cud:tak: więc pielęgnuje mój skarb i nie ryzykuje podróżami;-) ;)
 
@Kara88 to chyba pierwsza przedstawisz nam swojego maluszka [emoji4]

Wczoraj z siostrą oglądaliśmy zdjęcia mojej córki gdy była malutka, wzięło mnie na wspominki, dzieci zdecydowanie za szybko rosną [emoji17] wciąż mam wrażenie, że ona jest taka malutka i nic się nie zmieniła, a prawda taka, że niedługo mnie przerośnie [emoji23]

Dziewczyny zastanawiałyście się już może nad wakacjami czy w tym roku odpuszczacie? Znacie jakieś fajne, godne polecenia miejscówki nad Polskim morzem?
Ja mam w planach wakacje poza krajem. Lekarz mi odradzał ale ja chyba nie odpuszczę. Straciliśmy wyjazd na ferie i dzieci mi nie odpuszcza. No i góry jak co roku musza byc
 
Ja to jednego czego się boje na wyjeździe to jedzenie. Nie chodzi mi o jakość posiłków bo zwykle wybieram dobre miejsca ale o czystość kuchni i przygotowywania. Chodzi mi o mycie warzyw czy owoców i surowe mięso. Ja nie miałam toksoplazmozy i obawiam się jesc poza domem. Nie wiem jakaś moja obsesja
 
reklama
Ja z mężem nie jedziemy...odpuszczamy...za to syn jedzie z moimi rodzicami na tydzień nad polskie morze, a wydaje mi się że teście tez go wezmą żeby nie być gorszymi[emoji23]
 
Do góry