reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

No właśnie ja z moja cukrzyca ciążowa to już całkiem boje się ruszyć z domu, bo wszędzie z własnym jedzeniem... Jestem ze Szczecina więc do morskich miejscowości mam 100km zatem morze odwiedzę w wakacje nie raz ale tylko po jednym ;);)
 
reklama
Ja mam w planach wakacje poza krajem. Lekarz mi odradzał ale ja chyba nie odpuszczę. Straciliśmy wyjazd na ferie i dzieci mi nie odpuszcza. No i góry jak co roku musza byc
My tez planujemy jesli nie będzie przeciwwskazań [emoji3526]



Czuje sie dziewuchy jak małpa... Nigdy nie mialam problemów z owlosieniem, koleżanki mi zazdroscily ze mam taki rzadki i niewidoczny a teraz??? [emoji43][emoji43][emoji43] Wtf... Po 3, 4dniach juz jestem tak obrosnieta jak kiedys po tygodniu ... Dzizas [emoji50]
W poprzednich ciążach tak nie mialam.
 
Ja pamiętam że leżałam sobie i nagle poczułam ruchy, nie dało się tego pomylić z niczym innym, wcześniej było jakieś delikatne łaskotanie jakby, ale te ruchy widziałam na brzuchu bo się taka mała kulka zrobila :D mega to było.
Teraz ostatnio ? Jesteś pewna,że to dzidzia? Mi w poprzedniej ciąży tak stawiala się macica [emoji848]
 
Teraz ostatnio ? Jesteś pewna,że to dzidzia? Mi w poprzedniej ciąży tak stawiala się macica [emoji848]
Ale jak to, jak stawiała Ci się macica, to czułaś łaskotanie i uwypuklał Ci się brzuch? To mi się wydaje dziwne. U mnie brzuch robił się twardy jak kamień i miałam kłopoty z oddychaniem. Widać u każdego to inaczej wygląda.
 
Ale jak to, jak stawiała Ci się macica, to czułaś łaskotanie i uwypuklał Ci się brzuch? To mi się wydaje dziwne. U mnie brzuch robił się twardy jak kamień i miałam kłopoty z oddychaniem. Widać u każdego to inaczej wygląda.
Przy ruchach też się brzuch stawiał Ale już na późniejszym etapie, bo pierwsze ruchy czulam w 16tc :) I zazwyczaj jak leżałam na plecach, ponoć bobasy tego nie lubią [emoji39] przyjmował wtedy kształt takiej kulki i trochę trwało zanim wrócił do normalności. Poprzednia ciążę brałam cały czas nospe i magnez, duphaston i luteine, a dodatkowo miałam założony szewek na szyjke
 
9000​
Cześć :) piękna sobota się zapowiada, duzo rzeczy mam dzisiaj zaplanowanych to i bardziej zorganizowana jestem:)

@jurkovska , mieszkanie od developera kupujecie ? pochwal się aranżacjami :) fajnie ze dziecko juz na nowym będzie :) u nas jeszcze na starym kilka miesięcy plus wykańczanie akurat na końcówce ciąży i po porodzie . Koleżanka mnie ostatnio przeraziła jak podsumowała wykończenie swojego domu - 140 tys , a cudów nie robiła

Mi szykuje się wesele koleżanki z pracy , na podkarpaciu 10 maja . Juz dawno temu obiecałam, że pojadę , tyle że teraz będę gruba ...
Wakacje juz odpuscilismy, wiedząc, ze będzie dom . Córka starsza pojedzie na kolonię , a młodsza ze mna zostanie. Przynajmniej nie będzie problemu co robić z dziećmi przez ponad dwa msc wakacji, gdy urlopu mam zwykle 2 tyg . U mnie do ruchów daleka droga, nie dośc ,że termin na koniec miesiąca ( akurat urodziny teścia ) to jeszcze ostatnio tłuszczyku trochę zapuścilam :zawstydzona/y:

Miłego dnia

aaa.. Cybexy tez za 1500 zł widziałam , ale te ze skrzydłami to 12 tys kosztują .
 
reklama
My też teraz jestesmy w trakcie kupowania mieszkania, ale troche na leniwca bo akurat trafilo mam sie juz wyremontowane i umeblowane, wiec na poczatek super. Ale Wy to jak mowicie domy, czy nawet mieszkania to pewnie spore. U nas skromniusio, 2 pokoje :)
 
Do góry