reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

U nas to już trzecia byłaby dziewczynka :) (z tym, że jeden aniołek)
Mój mąż po wizycie zadał pytanie "Ale chyba kiedyś postaramy się jeszcze o syna?" [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Yhym


Chyba poczułam pierwsze ruchy albo nie wiem... [emoji2] leżę sobie, nagle poczułam delikatne , bardzo delikatne... pukniecie [emoji848] Myslicie,że to mogło być to ? Wcześniej nic takiego nie czułam
Też 2 razy coś takiego poczulam i tylko w jednej pozycji. Oczywiście gdy komukolwiek powiedzialam to zostalam wysmiana bo "ruchy dopiero 16-20tydz." [emoji19]
 
reklama
Mi też tylko cybex - ale ja uważam że aż takie drogie te wózki o foteliki nie są. Ale może ja nie mam zwyczajnie porównania i dużo robi to że mieszkam w Niemczech i te ceny mnie tak nie przerażają.

Jak ja zobaczyłam Cybex za ponad 10 tysięcy to zwątpiłam :p ale może wy oglądacie inne modele :p
 
Też 2 razy coś takiego poczulam i tylko w jednej pozycji. Oczywiście gdy komukolwiek powiedzialam to zostalam wysmiana bo "ruchy dopiero 16-20tydz." [emoji19]
Ja w pierwszej ciąży czułam w 20tc , w drugiej w 16tc [emoji848] A teraz już w 12tc ? Internet pisze, że to niemożliwe [emoji23] I zglupialam.... pożyjemy, zobaczymy :)
 
Upolowałam jeansy w lidlu dzisiaj :D o taki zakup super, fajne są. Za 40 zł to już w ogóle mega.
Ruchy hmmm ja nic nie czuje jeszcze, pewnie za jakieś 4 tygodnie coś się zacznie, tak liczę.
A wózek fajny widziałam Bebetto Si, czarny ze złotym :)
 
Też na ten temat czytałam. Może to rzeczywiście tylko bąki [emoji23] strasznie jestem ciekawa tego uczucia, jak to jest czuć dzieciątko. Nie moge sie doczekać:) ale czas tak szybko leci, za niedługo nam się 2 trymestry pozaczynają.
Ja w pierwszej ciąży czułam w 20tc , w drugiej w 16tc [emoji848] A teraz już w 12tc ? Internet pisze, że to niemożliwe [emoji23] I zglupialam.... pożyjemy, zobaczymy :)
 
Ja pamiętam że leżałam sobie i nagle poczułam ruchy, nie dało się tego pomylić z niczym innym, wcześniej było jakieś delikatne łaskotanie jakby, ale te ruchy widziałam na brzuchu bo się taka mała kulka zrobila :D mega to było.
 
Musi być cudowne uczucie ♡
Ja pamiętam że leżałam sobie i nagle poczułam ruchy, nie dało się tego pomylić z niczym innym, wcześniej było jakieś delikatne łaskotanie jakby, ale te ruchy widziałam na brzuchu bo się taka mała kulka zrobila :D mega to było.
 
U nas to już trzecia byłaby dziewczynka :) (z tym, że jeden aniołek)
Mój mąż po wizycie zadał pytanie "Ale chyba kiedyś postaramy się jeszcze o syna?" [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Yhym


Chyba poczułam pierwsze ruchy albo nie wiem... [emoji2] leżę sobie, nagle poczułam delikatne , bardzo delikatne... pukniecie [emoji848] Myslicie,że to mogło być to ? Wcześniej nic takiego nie czułam
Lovi 2dni temu też coś takiego poczułam i też się zastanawiam czy to to. Dzisiaj zaś czuje coś w okolicach jajnika. Kiszki tak daleko chyba nie sięgają? [emoji848][emoji13]
 
reklama
Czy tylko ja się boje ruchów? [emoji848] W 2 ciąży młoda w ostatnich dniach dawała mi tak popalić, że zwijalam się wręcz takie nieprzyjemne to bylo... W szpitalu sie dowiedziałam, ze przeklada się z lewej na prawą stronę i na odwrót dupką wypychajac bebzol... I teraz trochę się boję, że znowu będę odczuwać ból [emoji21]
 
Do góry