reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny czy Wasze bobas też mają śluz w kupie? U Nas się zdarza nie wiem czy coś można podać? Czy biec do pediatry??
Ponoć trzeba probiotyk wprowadzić. My mamy biogaja A śluz też się pojawia. Ja nie reaguje bo póki on nie cierpi. Kupa idzie A i nie do końca wiem czy to śluz czy tak to ma "wygladac"
 
reklama
Witajcie czy wasze bobasy tez chodza tak wcześniej spać moj nie wytrzymal do 19 i poszedł 20 min temu nie dojadl zasnal w polowie nie spał od 16 nie dzymnal się o 17 i później ciekawe...czy to pogoda czy też skok?
 
Witajcie czy wasze bobasy tez chodza tak wcześniej spać moj nie wytrzymal do 19 i poszedł 20 min temu nie dojadl zasnal w polowie nie spał od 16 nie dzymnal się o 17 i później ciekawe...czy to pogoda czy też skok?

Moja chodzi tak spac od jakis 3 tygodni. Spi do 1/2 je i na dobre wstaje 7/8. Tyle ze mi pasuje bo i mam wolny wieczor i nie musze jej rano budzic.
 
Ponoć trzeba probiotyk wprowadzić. My mamy biogaja A śluz też się pojawia. Ja nie reaguje bo póki on nie cierpi. Kupa idzie A i nie do końca wiem czy to śluz czy tak to ma "wygladac"
Też nie wiem czy to śluz czy taka klejąca po prostu. Ja też daje probiotyk i nic mu nie jest. Jak byłyby pieniste to wtedy trzebaby się martwić.
 
Witajcie czy wasze bobasy tez chodza tak wcześniej spać moj nie wytrzymal do 19 i poszedł 20 min temu nie dojadl zasnal w polowie nie spał od 16 nie dzymnal się o 17 i później ciekawe...czy to pogoda czy też skok?
Mój jak przysnie wcześniej niż 19 to nie kładę go spać do łóżeczka już na noc bo w nocy by szalał. Pośpi 20 min i się budzi. Spać chodzi 21-22. Wcześniej nie zaśnie na dłużej.
 
Padł i mój... zrobił zielona kupe:D A ja karmię piersią... wyglądało to jakby załatwił się zm8elonymm szpinakiem ...
Moja dzisiaj też zrobiła zieloną kupę tylko ja karmię mm mi już ręce opadają ja nie wiem co się dzieje aż mnie samą brzuch boli, a i moje dziecko zrobiło mi awanturę przy usypianiu w końcu położyłam ją do łóżeczka i po 5 minutach...
IMG_20181126_194534.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181126_194534.jpeg
    IMG_20181126_194534.jpeg
    66,2 KB · Wyświetleń: 727
Dobry wieczór.. U nas od kilku dni wrzask, krzyk przy usypianiu bo mały chce ssać i spać.. A z cycka mleko.. I płacz.. Smoczka nie umie złapać, nie mam już sił, godzina płaczu, dopiero cycka złapał i śpi..
 
reklama
Moja dzisiaj też zrobiła zieloną kupę tylko ja karmię mm mi już ręce opadają ja nie wiem co się dzieje aż mnie samą brzuch boli, a i moje dziecko zrobiło mi awanturę przy usypianiu w końcu położyłam ją do łóżeczka i po 5 minutach...Zobacz załącznik 919915
U mnie tez corka na mm i troche na odciagnietym mleku czasami zrobi zielona ale tak czasami dzieci maja jesli brzuszek nie boli to chyba jest ok
 
Do góry