reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Padł i mój... zrobił zielona kupe:D A ja karmię piersią... wyglądało to jakby załatwił się zm8elonymm szpinakiem ...
Moj tez tak miał z 2 tyg temu. Czytałam że kolory kupy przy KP mogą takie być więc przestałam się martwić. W tym czasie zmieniałam mu probiotyk na inny. Myślę że to miało wpływ.
 
Dobry wieczór.. U nas od kilku dni wrzask, krzyk przy usypianiu bo mały chce ssać i spać.. A z cycka mleko.. I płacz.. Smoczka nie umie złapać, nie mam już sił, godzina płaczu, dopiero cycka złapał i śpi..
Biedaczek. Męczy się i on i ty.
Julek nauczył się ssać kciuk i tak sie uspokaja. Martwię się żeby się do tego kciuka zbyt nie przyzwyczaił. Myślicie że lepiej wsadzać mu smoczek?
 
Biedaczek. Męczy się i on i ty.
Julek nauczył się ssać kciuk i tak sie uspokaja. Martwię się żeby się do tego kciuka zbyt nie przyzwyczaił. Myślicie że lepiej wsadzać mu smoczek?

Nam też pediatra mówiła, żeby może do kciuka nauczyć, ale i też mówiła, że później trudniej odstawić. Smoczek wyrzucisz, palca nie obetniesz.
 
Nam też pediatra mówiła, żeby może do kciuka nauczyć, ale i też mówiła, że później trudniej odstawić. Smoczek wyrzucisz, palca nie obetniesz.
Tak tez slyszalam z tym paluszkiem ,ze pozniej problemy ..mam kolezanke ktpra w dziecinstwie ssala kciuk (wysuniete gorne zeby do przodu) i do dzisiaj pamieta ,ze tak usypiala bardzo dlugo mowila ,ze ponoc do 6-7r ż. [emoji52]
 
No właśnie takiego uzależnienia się boje. Racja. Kciuka nie obetne. Używaliśmy smoczka tylko w extremalnych przypadkach , ale chyba rzeczywiście to mniejsze zło.
Teraz znów - drzemka i paluch w buzi. [emoji53][emoji29]
 
reklama
Do góry