reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Czy ja tu jestem niezauważona?
Już któryś raz z kolei pytam...

Gdzie podziały się wszystkie osoby, z którymi pisało się non stop.. i każda zwracała na siebie uwagę, nie widząc czubka własnego nosa ...
 
reklama
Hejo!
Co słychać?
Czy ja tu jestem niezauważona?
Już któryś raz z kolei pytam...

Gdzie podziały się wszystkie osoby, z którymi pisało się non stop.. i każda zwracała na siebie uwagę, nie widząc czubka własnego nosa ...
Spoko spoko jestem chyba tylko ja [emoji12]coś mało tutaj na forum dziewczyn zostało
 
Pamietam jak dziś, kiedy rozmawiałyśmy tu o wszystkim. Kiedy pisałam wam, jak męczą mnie skurcze. Wszystkie się wspierałyśmy choćby nic...
A później jedna po drugiej się rozpakowałyśmy :)
Ddream już pisałam że bardzo ubolewam nad tym że nie ma już tu tej rodzinnej atmosfery i że tak tu pusto.
Wszystkie dziewczyny uciekły na FB po tym jak StarAnia usunęła konto. Ty się dużo udzielalas , pewnie cię przyjmą do grupy. Choć miło byłoby gdybyś została też tu z nami.
 
Pamietam jak dziś, kiedy rozmawiałyśmy tu o wszystkim. Kiedy pisałam wam, jak męczą mnie skurcze. Wszystkie się wspierałyśmy choćby nic...
A później jedna po drugiej się rozpakowałyśmy :)
Tak to forum to było pierwsze miejsce gdzie napisałam o swojej ciąży bo już w styczniu później przeniosłyśmy się na prywatny tutaj udzielałam się później ale nie nadążałam za dziewczynami
Część przeniosla sie na fb
Też tak słyszałam
Ddream już pisałam że bardzo ubolewam nad tym że nie ma już tu tej rodzinnej atmosfery i że tak tu pusto.
Wszystkie dziewczyny uciekły na FB po tym jak StarAnia usunęła konto. Ty się dużo udzielalas , pewnie cię przyjmą do grupy. Choć miło byłoby gdybyś została też tu z nami.
Szkoda że forum się tak posypało
 
reklama
Ddream już pisałam że bardzo ubolewam nad tym że nie ma już tu tej rodzinnej atmosfery i że tak tu pusto.
Wszystkie dziewczyny uciekły na FB po tym jak StarAnia usunęła konto. Ty się dużo udzielalas , pewnie cię przyjmą do grupy. Choć miło byłoby gdybyś została też tu z nami.
Nie, ja nie przechodzę na fb. Od początku mojej ciazy było ze mną forum i tak zostanie :)
 
Do góry