reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moje dziecko miedzy 4-6 jakby go szatan opętał i drugi dzień to samo było. Leży wije się, oczy zamknięte a rzuca się na boki i macha rękami i się krzywi[emoji848] chwile tsk i przysypia i znowu i tak bite dwie godziny. Cyca mi zryzl bo rzucał się z tym cycem w buzi nawet nie mogłam się uwolnić bo tsk się zassal..
A ja go zmieniam, nawet rożek mu zmieniam, biorę go siebie o to uwalniam by miał luz to z kolei mocno przytulam i nic.. samo mija... i tak nie wiem co to jest[emoji20]
 
reklama
No to u Nas minimum 2x tyle :/
No to ładnie zdzierają :/

Ja się przymierzałam przez kilka dni do tej maty tiny love co któraś z nas ma (Chloe??). Z początku kosztowała tu 66€ ale za długo czekałam i cena wzrosła na 90€!!! No ale na rodzicach się najlepsze biznesy robi :dry:
Najbardziej mnie wkurza, że wartość tej maty to tak naprawdę 40$ bo tyle kosztuje w stanach A tu już chcą drugie tyle.
No i nie kupiłam no, bo czekam aż cena znormalnieje:crazy:
Żeby mi tylko dziecko prędzej nie wyrosło :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj zobaczyłam siebie w witrynach sklepowych i trochę się przeraziłam.. ziemnista cera, wory pod oczami..
Aż wieczorem zrobiłam sobie maseczkę z kurkumy i miodu..

Przypomnijcie jeszcze te co w ciąży pisały, z czego jeszcze można?
 
My tez potrzebujemy maty.. mamy u rodziców po D to dziś przywieziemy, ale słaba była.. natomiast karuzele mamy po D z do i Klaudia uwielbia ( po moich przerobkach) typu obniżenie zwierzątek.. jesteśmy w sił i ile czasu się nie bawi..
 
Kinder jakoś leci. Mały miał kilka razy porządne kolki. Ten katar co miał to przeszedł na szczęście. Także tak. Zastanawiam się jak pisalyscie że nie które z was mocza uszy przy kąpieli maluchom. Ja nie mocze i starszej też nie moczylam i do tej pory tworzą jej się korki woskowinowe ktore wyjmuje laryngolog. Takze moze moj blad i trzeba jednak moczyc te uszy.....
 
Cześć dziewczyny.

Wiciowamama trzymaj się ciepło. Do świąt szybko minie- zobaczysz. Z tym bólem nie doczytałam wcześniej, ale bierzesz coś?

Gosia super fotka. Nie wiem co napisać z tym starszakiem? Mi nie do końca metody nauczycieli pasują, ale u was szczególną sytuacja to pewnie uzasadnione.. cierpliwości..

Ania dużo ciekawych rzeczy się od Ciebie dowiaduje.. wydawałoby się że Miłosz fajnie przybiera itp.. a tu anemia i hematolog.. dobrze ze czujna jesteś.. i na anemika on nie wygląda. Zastanawiam że nad pobraniem krwi dla Klaudi i? Ale nie mam podstaw za bardzo, u nas grupy krwi abrh+ i brh+ Klaudia fajnie przybiera, teraz już te jej płacze łatwiej ocenić czego chce.. ja też byłam taka płaczliwa i niedogodzona. Moja mama nawet mówi na nią "mała renatka" i mówi że to marudzenie u mnie naprawdę długo trwało.. w sensie lat..

U nas wczoraj średni dzień był.. niby mąż zabrał mnie (nas z klaudia) na zakupy żebym sobie coś na jutrzejsze imieniny wybrała, i Klaudia spała jak ja przymierzałam- to już jak wróciliśmy musiała odreagować wizytę w centrum handlowym.. ona z tych wrazliwcow więc spodziewałam się. Wyła ponad 2 godziny.. w tym czasie wróciła teściowa z Dawidem z basenu ( ostatnio ja zatrudniłam, żeby młody nie miał przerwy w lekcjach) i okazało się że gogle, czepek i kąpielówki zgubiła.. no już się sama rozpłakałam. Gogle i czepek mial dobrych firm- drogie i jego ulubione, kapielowki 3 razy na sobie i nie mam drugich w tym rozmiarze, wszystkie za małe.. teściowa niby tam wróciła, ale nie znalazła.. młody to wiem że nie ogarnia.. i teraz nie mam jak skompletować ta wyprawkę bo znów musiałabym gdzieś do sklepów, i nie wiem czy brać tą teściową? Czy ona będzie chciała itp. A nie mam jak inaczej go wozić bo mąż absolutnie przeciwny ( no comment) tym lekcjami, a z Klaudia na tyle sam nie zostanie. Dawid kocha basen..
Może z Klaudia bym zaryzykowała, ale ona jeszcze 2 miesięcy nie ma..

Dzisiaj jedziemy do moich rodziców. Pierwsza wyprawa mojej księżniczki do dziadków. Tak to oni przyjezdzali.. zobaczymy jak wytrzyma 1,5 coś w aucie?
Kurczę ale historia z ta wyprawka na basen . A może kup przez Internet ? Na stronie decathlon można zamówić z darmową dostawą do domu . Może to by trochę ułatwiło sytuację , nie musiałabyś się nikogo prosić ani ciągać Klaudii .
 
@Mama7 to szkoda, że sprzęt się zgubił, teściowa powinna dołożyć jeżeli miała wnuka pod opieką.

Ja mate kupię Julce na Mikołaja w prezencie a co [emoji12]

My się szykujemy do kościoła [emoji846]

Moja osobista terrorystka [emoji23] Tylko nie piszcie, że słodko wygląda [emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12]
1541924835255.jpg
 

Załączniki

  • 1541924835255.jpg
    1541924835255.jpg
    604,7 KB · Wyświetleń: 312
Moje dziecko miedzy 4-6 jakby go szatan opętał i drugi dzień to samo było. Leży wije się, oczy zamknięte a rzuca się na boki i macha rękami i się krzywi[emoji848] chwile tsk i przysypia i znowu i tak bite dwie godziny. Cyca mi zryzl bo rzucał się z tym cycem w buzi nawet nie mogłam się uwolnić bo tsk się zassal..
A ja go zmieniam, nawet rożek mu zmieniam, biorę go siebie o to uwalniam by miał luz to z kolei mocno przytulam i nic.. samo mija... i tak nie wiem co to jest[emoji20]
To mój znowu w nocy na przewijaku rozkłada ręce na boki i się tak rusza z boku na bok i płacze bo co gwałtowniejszy ruch to się sam wystraszy. I też nie wiem dlaczego tak .
 
reklama
@Mama7 to szkoda, że sprzęt się zgubił, teściowa powinna dołożyć jeżeli miała wnuka pod opieką.

Ja mate kupię Julce na Mikołaja w prezencie a co [emoji12]

My się szykujemy do kościoła [emoji846]

Moja osobista terrorystka [emoji23] Tylko nie piszcie, że słodko wygląda [emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12]Zobacz załącznik 915481
Oczywiście że wygląda słodko :) :) w niczym nie przypomina terrorystki :D
 
Do góry