reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mój właśnie ostatnio zaczął szarpać cyca i wcale przyjemne to nie jest .
Wiesz już nie wiedziałam co jest grane. A ewidentnie się męczył i chciał jeść. Zresztą pospał potem z godzinę może mniej i do cycka ale już tak na spokojnie jadł. Na samą myśl mi się źle robi... No dzieciak prawie trzy miechy a pierwszy raz zmaltretował mi tak te cycki...
 
reklama
Pisałam post ze dwa dni temu ale chyba nikt nie odpisał więc ponawiam w skrócie. Czy Wam też ginekolog zaleca oszczędny tryb przez pół roku po porodzie sn? Mnie tym moja zaskoczyła choć mówi że wszystko jest dobrze. Ale na przykład wózek z dzieckiem to za duże obciążenie.
Mój mały terrorysta nie śpi w ciągu dnia. 40 minut usypiania dla 20 minut snu. Jestem zmęczona inie wiem co z nim. Jak nie śpi to potrzebuje towarzystwa. Więc jedyne co zrobię w ciągu dnia to obiad na raty i w biegu.
Nawet na spacerze już tylko 20 minut snu.
Macie jakieś rady? Pomysły?
 
Pisałam post ze dwa dni temu ale chyba nikt nie odpisał więc ponawiam w skrócie. Czy Wam też ginekolog zaleca oszczędny tryb przez pół roku po porodzie sn? Mnie tym moja zaskoczyła choć mówi że wszystko jest dobrze. Ale na przykład wózek z dzieckiem to za duże obciążenie.
Mój mały terrorysta nie śpi w ciągu dnia. 40 minut usypiania dla 20 minut snu. Jestem zmęczona inie wiem co z nim. Jak nie śpi to potrzebuje towarzystwa. Więc jedyne co zrobię w ciągu dnia to obiad na raty i w biegu.
Nawet na spacerze już tylko 20 minut snu.
Macie jakieś rady? Pomysły?
Ja to czytałam i mam wymówkę do męża ;) ale dama u gina jeszcze nie byłam... Nie mam czasu bo poranki to u nas hardcore...

Edit: sama nie dama...
 
Moje dziecko miedzy 4-6 jakby go szatan opętał i drugi dzień to samo było. Leży wije się, oczy zamknięte a rzuca się na boki i macha rękami i się krzywi[emoji848] chwile tsk i przysypia i znowu i tak bite dwie godziny. Cyca mi zryzl bo rzucał się z tym cycem w buzi nawet nie mogłam się uwolnić bo tsk się zassal..
A ja go zmieniam, nawet rożek mu zmieniam, biorę go siebie o to uwalniam by miał luz to z kolei mocno przytulam i nic.. samo mija... i tak nie wiem co to jest[emoji20]
Moja jak zasypia i jeszcze tak lekko śpi to też się rzuca, macha rączkami i nóżkami. Ale jak zaśnie to już nie szaleje.
Kinder jakoś leci. Mały miał kilka razy porządne kolki. Ten katar co miał to przeszedł na szczęście. Także tak. Zastanawiam się jak pisalyscie że nie które z was mocza uszy przy kąpieli maluchom. Ja nie mocze i starszej też nie moczylam i do tej pory tworzą jej się korki woskowinowe ktore wyjmuje laryngolog. Takze moze moj blad i trzeba jednak moczyc te uszy.....
Spróbuj :) woda rozmiękcza tę woskowinę i może swobodnie wypływać :)
 
Pisałam post ze dwa dni temu ale chyba nikt nie odpisał więc ponawiam w skrócie. Czy Wam też ginekolog zaleca oszczędny tryb przez pół roku po porodzie sn? Mnie tym moja zaskoczyła choć mówi że wszystko jest dobrze. Ale na przykład wózek z dzieckiem to za duże obciążenie.
Mój mały terrorysta nie śpi w ciągu dnia. 40 minut usypiania dla 20 minut snu. Jestem zmęczona inie wiem co z nim. Jak nie śpi to potrzebuje towarzystwa. Więc jedyne co zrobię w ciągu dnia to obiad na raty i w biegu.
Nawet na spacerze już tylko 20 minut snu.
Macie jakieś rady? Pomysły?

Ja bylam i kazal mi wlasnie zaczac cwiczyc, powiedzial im szybciej tym lepiej. Moze cos u do Ciebie nie do konca w porzadku ginekologicznie? Nic nie wspominal?
 
Pisałam post ze dwa dni temu ale chyba nikt nie odpisał więc ponawiam w skrócie. Czy Wam też ginekolog zaleca oszczędny tryb przez pół roku po porodzie sn? Mnie tym moja zaskoczyła choć mówi że wszystko jest dobrze. Ale na przykład wózek z dzieckiem to za duże obciążenie.
Mój mały terrorysta nie śpi w ciągu dnia. 40 minut usypiania dla 20 minut snu. Jestem zmęczona inie wiem co z nim. Jak nie śpi to potrzebuje towarzystwa. Więc jedyne co zrobię w ciągu dnia to obiad na raty i w biegu.
Nawet na spacerze już tylko 20 minut snu.
Macie jakieś rady? Pomysły?
Mi nic nie wspomniał o oszczędny trybie życia przez pół roku a rodziłam sn. A byłam na wizycie po połogu to tylko kazał przyjść na cytologię po nowym roku .
A nic nie jest w stanie go zainteresować nawet na trochę ? Karuzela , bujaczek ?
A próbowałaś szumy ? :)
 
Ja bylam i kazal mi wlasnie zaczac cwiczyc, powiedzial im szybciej tym lepiej. Moze cos u do Ciebie nie do konca w porzadku ginekologicznie? Nic nie wspominal?
Czasem mam uczucie jakby mi się tampon wysuwał. Mówiłam jej o tym. Zbadała stwierdziła że wszystko ok. Nie ma żadnego obnizenia ani nic. Tylko żeby dbać o siebie i się oszczędzać przez pół roku.
 
reklama
Mi nic nie wspomniał o oszczędny trybie życia przez pół roku a rodziłam sn. A byłam na wizycie po połogu to tylko kazał przyjść na cytologię po nowym roku .
A nic nie jest w stanie go zainteresować nawet na trochę ? Karuzela , bujaczek ?
A próbowałaś szumy ? :)
Wszystko na chwilę. Góra 15 minut i nuda. Szumisia mamy, szumy w karuzelce. Nie pomaga.
 
Do góry