reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
@Mama7 no jestem jestem :)

Moj smoczka nie toleruje. Wlasnie moja ostatnia nadzieja upadla. Przed chwila Probowalam mu dac ten smoczek,co maja dziewczyny natursutten, ale nie chce :( na szczescie problemow z brzuszkiem odpukac nie ma
Ledwie wczoraj wyrzuciłam do śmieci taki smoczek natursutten bo to był jedyny którego Blancia nie polubiła. Zresztą był ohydny w dotyku to się nie dziwię...


Dzień dobry.
Noc paskudna. Ale mata przyszła i od 15 min nie mam dziecka :DZobacz załącznik 908936Zobacz załącznik 908937
Ale widać radochę na buźce :)
Też już powolutku zaczynamy rozglądać się za matą.



Faktycznie pogoda się psuje jeszcze jutro ma być w miarę bo moje panny w Góry idą na Wysoki Kamień w Szklarskiej Porębie...
Zastanawiam się nad śpiworem mialam kupić ten co ma KINDERBUENOO88 ale popatrzylam na żywo taki jeden w smyku i poprostu rewelacją w środku polar miękki, duży i chyba jego kupie bo naprawdę jest super


Na żywo naprawdę jest fajny super w dotyku i dość duży
Ja mam taki jak Kinder cottonmoose w kolorze latte, cudooo, napatrzeć się nie mogę. A śpiworek Smiki mamy taki czarny z polarkiem do fotelika.
 
To te pizdy powinny były Tobie to wytłumaczyć tak jak mi wytłumaczyli więc to ich wina i z ich winy masz wstrzymane świadczenia...
Ale najlepsze że dzwoniłam we wrześniu i pytałam gdzie kasa to nawet nie zajrzała do teczki tylko " czas na rozpatrzenie wniosku to miesiąc..." nie sprawdziła że może są błędy czy huk wie co... wrrr.
 
Mała dzisiaj cały dzień śpi... Budzi się tylko na karmienie, przewijanie i po chwili dalej w kimono. Niby nie powinnam narzekać, ALE... Skoro tak ładnie śpi w dzień to co będzie w nocy?! No i 2 razy ten sen zaliczyła leżąc na moim brzuchu tak jak teraz, wiec ona śpi a ja leżę taka zaaresztowana i boje się ruszyć..
IMG_20181019_180324957.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181019_180324957.jpg
    IMG_20181019_180324957.jpg
    46,3 KB · Wyświetleń: 339
Ale najlepsze że dzwoniłam we wrześniu i pytałam gdzie kasa to nawet nie zajrzała do teczki tylko " czas na rozpatrzenie wniosku to miesiąc..." nie sprawdziła że może są błędy czy huk wie co... wrrr.
Ale ona to powinna sprawdzić w dniu składania wniosku czy są podpisy i czy wszystkie rubryki co powinny być wypełnione są właśnie dobrze wypełnione. Suki się nie martwią bo im wypłata co miesiąc wpływa a resztę mają gdzieś.
 
Ale najlepsze że dzwoniłam we wrześniu i pytałam gdzie kasa to nawet nie zajrzała do teczki tylko " czas na rozpatrzenie wniosku to miesiąc..." nie sprawdziła że może są błędy czy huk wie co... wrrr.
To jak u S. z rozliczeniem podatku :/ ...a właśnie, przypomniałam sobie że on tą sprawę musi wyjaśnić. Wyleciało nam z głowy przez ciążę i ślub Czekaliśmy cały czas na zwrot, termin minął, popatrzyłam na stronie ministerstwa na status a tam że są jakieś nieprawidłowości i nierozpatrzony... No spoko, fajnie że w ogóle nikt S. o tym nie poinformował ;/ żadnego listu, telefonu, nic...
 
reklama
A to dziwne . Ja mieszkam na wsi , w mieście obok znalazłam logopedę i myślę że na pewno zrobi to dobrze :) A daleko masz do Wrocławia ? Ja 50 km to może gdzieś blisko siebie mieszkamy :)

Ale sam zabieg robi chirurg a nie logopeda, chyba, ze u was jakos inaczej.
Ja do wrocka mam niecale 200km, niby daleko nie jest, ale jak sobie pomysle ze godzine mam spedzic w samych korkach to mi sie odechciewa:p podziwiam wszystkie, ktore mieszkaja w wawie:p
 
Do góry