reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ale pogoda idę zaraz na spacer i do kościoła ma zebranie bo my w komunie mamy Ehhhh skąd ja tyle kasy wstrząsne a jeszcze od przyszłego miesiąc planuję zeby wszystkie przepatrzec i córka do ortodonty itd itd
Miłego niedzieli, nie mam obiadu, nie mam pomysłu a zjeść coś muszą
 
Z tyłu oczywiście. Lusterko do obserwacji i tyle. Jak koleżanka argumentowala twierdzenie, że z przodu bezpieczniej?Moja Werka, jak jej pierwszy raz po ciąży odciagnelam (a karmilam do 16 t.c.), to było fuj. A teraz, codziennie prosi, żebym jej odciągnęła i pije rano i wieczorem :)
Aniu, nie argumentowała niczym właśnie. Urodzila pierwsze dziecko w lipcu i wozi z przodu bo chce miec na małą oko. Ja jej powiedzialam ze pierwsza tez wozilam z tylu bo dla mnie to bezpieczne jest wlasnie...ale wiecie potem zaczelam sie.zastanawiac ze moze ja cos zle robie...dzięki za podpowiedz o lusterku, zaraz zakupię. Póki co obie moje panny jezdzą z tyłu i wlasnie po stronie pasazera maleńka.
 
Ł
Z tyłu oczywiście. Lusterko do obserwacji i tyle. Jak koleżanka argumentowala twierdzenie, że z przodu bezpieczniej?Moja Werka, jak jej pierwszy raz po ciąży odciagnelam (a karmilam do 16 t.c.), to było fuj. A teraz, codziennie prosi, żebym jej odciągnęła i pije rano i wieczorem :)
Ja musilam miodu dodać, zeby wypil. Karmilam chyba do 11 tyg ciazy , w sumie smak dla noworodka pewnie rozni sie od smaku dla starszego. A jeszcze w ciazy mowil ze jeden cyc bedzie dla dzidzi, a drugi dla niego, teraz na szczęście kompletnie nie interesuje sie tematem.
 
Ł
Z tyłu oczywiście. Lusterko do obserwacji i tyle. Jak koleżanka argumentowala twierdzenie, że z przodu bezpieczniej?Moja Werka, jak jej pierwszy raz po ciąży odciagnelam (a karmilam do 16 t.c.), to było fuj. A teraz, codziennie prosi, żebym jej odciągnęła i pije rano i wieczorem :)
Mam nadzieje ze wozi przy walaczanej poduszce
 
reklama
Do góry