reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mój już zaczyna się interesowa. Czymś na co może patrzeć , a że ja patomatka nawet nie kupiłam mu nic kontrastowego to ogląda książkę :)

IMG_4453.JPG
 

Załączniki

  • IMG_4453.JPG
    IMG_4453.JPG
    309,1 KB · Wyświetleń: 391
A od kiedy można smarować bliznę ?
Kurde bo ja od kiedy mi minął w czwartek ból jestem nadaktywna i chyba przesadziłam bo kuwa zrobił mi się z boku bliznowiec (!!!) i już się wkurzam, bo nie wiem czy sama jestem sobie winna czy tak po prostu miało być :(
Mnie polozna ogladneła ranę po CC i dala zielone swiatlo do smarowania. Generalnie to jak wykruszyly mi sie takie mini strupki i jak nie ma zagrozenia ze cos się sączy lub rana się ślimaczy to juz mozna.
 
Fajna sprawa tzn. pierwszy raz widzę takie cudo ale kupię na próbę bo to kurczę chyba też ułatwia naukę picia pomijając etap niekapków czy słomek??
Ja swojemu dawalam doidy cup od skonczonego 6 mc, duzo wylewal na siebie, az po kilku mc zakapal. Potem szybko ogarnal picie ze zwyklego kubku. Nie mialam nigdy niekapka, a z bidona chyba na 1,5 roku dopiero zalapal.
 
reklama
Witam :happy2:
Dziewczyny jak przewozicie malenstwa w aucie? Ostatnio kolezanka zdziwiona ze woze z tyłu...ja jezdze oplem astrą h i niestety nie łatwo wyłączyć poduszkę z przodu, nawet w serwisie nie zalecali a przodem do kierunku jazdy nie chcę wozić...juz sama zgłupiałam. Poki co wożę z tyłu ale juz sie nasłuchałam ze narażam dziecko na niebezpieczeństwo...
Mozliwe ze ja.juz nie ogarniam tematu bo po porodzie mam wrazenie ze część mózgu mi się wylączyła...wiecznie zakręcona jestem:happy:
 
Do góry