reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mój w dzień już wcale nie chce tak długo spać . Chce żeby go zabawiać , mówić, nosić :)
Muszę kupić karuzele nad łóżeczko , macie jakąś fajną do polecenia ? :)
Moze być tak że ona dopiero w czwartek skończy 4 tygodnie i jej się zmieni . Jak narazie to śpi 20h na dobę tak zliczyć 4h jest aktywna w ciągu doby [emoji106]
 
Witam :happy2:
Dziewczyny jak przewozicie malenstwa w aucie? Ostatnio kolezanka zdziwiona ze woze z tyłu...ja jezdze oplem astrą h i niestety nie łatwo wyłączyć poduszkę z przodu, nawet w serwisie nie zalecali a przodem do kierunku jazdy nie chcę wozić...juz sama zgłupiałam. Poki co wożę z tyłu ale juz sie nasłuchałam ze narażam dziecko na niebezpieczeństwo...
Mozliwe ze ja.juz nie ogarniam tematu bo po porodzie mam wrazenie ze część mózgu mi się wylączyła...wiecznie zakręcona jestem:happy:
Z tyłu bo z przodu mamy poduszki i kurtyny
 
reklama
Z tyłu oczywiście. Lusterko do obserwacji i tyle. Jak koleżanka argumentowala twierdzenie, że z przodu bezpieczniej?Moja Werka, jak jej pierwszy raz po ciąży odciagnelam (a karmilam do 16 t.c.), to było fuj. A teraz, codziennie prosi, żebym jej odciągnęła i pije rano i wieczorem :)
Jest mylne pojęcie że miejsca obok kierowcy i za bezpośrednio są najbardziej bezpieczne w aucie? Nie wiem skąd to się wzięło
 
Do góry