reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

No to masz jazdę z tymi hormonami :)
Ale popęd seksualny to chyba normalne, w sensie wydaje mi się główny z tego typu:)
Sama nie wiem czego chce, już mi lepiej, wyplakalam się, mąż dzwonił tłumaczył jak krowie na rowie że to chwilowe, że jak tylko samochod będzie to gdzieś skoczymy itp że musi pracować, że mam Damiana ale jakoś nie dociera...... Potrzebuję czasu
 
reklama
Moja znajoma ze studiów urodziła trojaczki - 2 dziewczynki i chlopak. Od razu komplet i z głowy ☺
Tu też ten Pan dwie dziewuchy i syn no i po syna przychodzi więc równo siły rozłożone. Ja teraz chciałam bliźniaki żeby był i chłopczyk i dziewczyna i dwoje za jednym porodem no ale nie każdemu dane...
 
A to ja splawilam w tamtym roku takiego ... i tak teraz patrzę i myśle ze mojemu mężowi tez nic z tego nie brakuje . Na romans to prawie każdy taki potrafi być a w prawdziwym życiu to i książę czasem sie wkurzy czy nas wkurzy ... to Twój co nie tak robi ?
No właśnie robi wszystko! Ale dawno nigdzie razem nie byliśmy! Praca praca praca do zazygania praca a ja dom, gary, lekcje, pieluchy itd itd i już mi się mózg lasuje bo ogólnie ogarniam ale czegos mi brakuje!
 
Kasiaczek to rzeczywiście łatwego dzieciństwa nie miałaś, mimo tego uważam że jesteś fajna, otwarta, ciepła osoba dla swojej rodziny, dzieci. I tu dla nas ;) wiecie co ten trądzik u małego coraz większy ale to nic i tak mu robię dużo zdjęć na pamiątkę, wysyłam do rodziny zdjęcie, i wysłałam do koleżanki a ona mi napisała boże co on ma twarzy, fuj, jak to okropnie wygląda, żebym mu przypudrowala ta twarz itp. Aż mi przykro się zrobiło! Więcej jej nic nie wyślę.... :(
A mój wysypany na maska położna dziś kazała maka ziemniaczana twarz sypac i śpi taki biały cały zobaczymy
 
reklama
@Bajdelka35. ty nie kombinuj tylko się ciesz że nie masz o czym rozmyślać tylko o głupotach. Ja nie mam czasu myśleć o romansach i maraźmie bo wiecznie coś się dzieje i powiem Ci że czasem chciałabym być znudzona tak jak ty ;) więc życzę ci tego znudzenia bo ono oznacza brak problemów i zmartwień...

A w ogóle co do życia w małżeństwie to normalne że nam brakuje flirtu i motyli w brzuszku i nie mam na myśli niestrawności... ja często flirtuję bo lubię czuć się adorowana mój tego nie rozumiał bo myślał ze mu rogi doprawie i musialam wyjasnic ze jak mi nie pozwoli na niewinne flirty czasem z podtekstem to dopiero mu doprawie... ;)

@wiciowamama. młoda jest PRZE urocza śliczna słodka

@shaggy. ten tryb dnia musicie wypracować sami trochę na pidstawie tego co dziecko kiedy chce trochę na siłę... także praca i systematycznosc przed wami...
Tak jest umiesz kobieto na ziemię sprowadzic!!!
 
Do góry