reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kasiaczek to rzeczywiście łatwego dzieciństwa nie miałaś, mimo tego uważam że jesteś fajna, otwarta, ciepła osoba dla swojej rodziny, dzieci. I tu dla nas ;) wiecie co ten trądzik u małego coraz większy ale to nic i tak mu robię dużo zdjęć na pamiątkę, wysyłam do rodziny zdjęcie, i wysłałam do koleżanki a ona mi napisała boże co on ma twarzy, fuj, jak to okropnie wygląda, żebym mu przypudrowala ta twarz itp. Aż mi przykro się zrobiło! Więcej jej nic nie wyślę.... :(
 
reklama
@Golabeczka

Przepraszam ale pomyślałam o Tobie [emoji8]
FB_IMG_1538677772020.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1538677772020.jpg
    FB_IMG_1538677772020.jpg
    43,9 KB · Wyświetleń: 338
Co do kolek, to moja córka się tak darła codziennie do 4 miesiąca. Myślałam że wykituje że zmęczenia. Chodziłam do pediatry, na usg brzucha, do gastrologa, wszystkie chyba preparaty na kolki wypróbowałam, i na receptę debridat bodajże. No nic nie pomogło, najlepiej odkurzacz lub suszarka, szumis był za cichy. I mleko piła bebiko na kolki. No zupełnie nic nie pomogło tylko czas....czekać trzeba starania aż minie
 
@Bajdelka35. ty nie kombinuj tylko się ciesz że nie masz o czym rozmyślać tylko o głupotach. Ja nie mam czasu myśleć o romansach i maraźmie bo wiecznie coś się dzieje i powiem Ci że czasem chciałabym być znudzona tak jak ty ;) więc życzę ci tego znudzenia bo ono oznacza brak problemów i zmartwień...

A w ogóle co do życia w małżeństwie to normalne że nam brakuje flirtu i motyli w brzuszku i nie mam na myśli niestrawności... ja często flirtuję bo lubię czuć się adorowana mój tego nie rozumiał bo myślał ze mu rogi doprawie i musialam wyjasnic ze jak mi nie pozwoli na niewinne flirty czasem z podtekstem to dopiero mu doprawie... ;)

@wiciowamama. młoda jest PRZE urocza śliczna słodka

@shaggy. ten tryb dnia musicie wypracować sami trochę na pidstawie tego co dziecko kiedy chce trochę na siłę... także praca i systematycznosc przed wami...
 
Ale mój dokładnie tak samo. Czasem śpi 4 h czasem 1 h. Czasem uda się uspokoić smokiem czasem tylko butla go uspokoi. Noszenie, tulenie to nie dla niego. Czasem mam wrażenie, że z jednej strony to lalka ( bo je, śpi i kupka) a z drugiej jak kot- robi to jak chce i kiedy chce..
Bo jest WOLNYM człowiekiem. Nie dotyczą ich jeszcze ramy czy konwenanse czy piry dnia. Wszystko to instynkt i zaspokajanie podstawowych potrzeb i to jest zaj..ste. Można pierdnąć w towarzystwie czy obsrać się jak wszyscy jedzą można oszczać lekarza i NIKT ci złego słowa nie powie ale jeszcze kilja miesięcy i koniec samowolki.... zaczną się zakazy nakazy i ograniczenia i konwenanse
 
Prześliczna [emoji7][emoji5][emoji8]Nie może się oderwać od niej [emoji16] Ona nam zjawiła się niespodziewanie a gdy mąż usłyszał że będzie to dziewczynka to już całkiem sfiksował [emoji23] Tylko do niej Księżniczka mówi, nawet nie po imieniu [emoji23][emoji23][emoji23]
No to ją rozpuści :-D .hihi
 
reklama
Do góry