reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny czy wasze maluszki na piersi tez.czasem sie tak denerwuja jak pija i ciagna.za sutki. Mala od dwoch dni w nocy (to jest 12 dzien karmienia) sie strasznie wkurza i walczy piersi mam miekkie bo b czesto pije..czy to mozliwe zeby byl juz okres stabilizacji laktacji...kurcze mam wrazenie ze sie nie.najada;(
Marcia powoli wchodzicie w kryzys 3 tygodnia. Spokojnie, minie i nie oznacza, że masz za mało mleka, czy że się nie najada. Takie okresy ciężkie to: 2/3 doba, 3 tydzień, 5/6 tydzień, 3 miesiąc, 6 miesiąc. Za każdym razem trwają od jednego dnia do ok tygodnia, a jedynym lekarstwem jest pozwolenie na cycowiszenie
 
reklama
IDziewczyny,
potrzebuje kupić nowy laktator. Stary mialam ręczny z aventu. I teraz zastanawiam sie czy isc w elektryczny czy nadal w ręczny. Ja karmię głównie mlekiem odciąganym, przystawiam małą ale nawet przez nakładki ciężko idzie takie mam sutki aczkolwiek jest juz duzo lepiej. Jednorazowo odciągam 60 ml w 15 minut. Resztę mala dojada z piersi. Zastanawiam sie czy laktatro elektryczny mocniej pobudzi laktację? Ktoś coś?:) i jeśli elektryczny to co polecacie? Myslalam o medeli.:happy:
Ps. Gratulacje fla Wszystkich nowych Mam :)
Kinderbueno powodzenia :)
Jeśli dużo odciągasz to może warto rozważyć elektryczny, bo ręcznym to się namachasz.
 
Dziewczyny czy wasze maluszki na piersi tez.czasem sie tak denerwuja jak pija i ciagna.za sutki. Mala od dwoch dni w nocy (to jest 12 dzien karmienia) sie strasznie wkurza i walczy piersi mam miekkie bo b czesto pije..czy to mozliwe zeby byl juz okres stabilizacji laktacji...kurcze mam wrazenie ze sie nie.najada;(
U mnie podobnie. 3 tydzień laktacji. Mała ciągnie za cyca choćby go chciała wyrwać. Ale mleko leci bo słyszę jak do brzuszka wlatuje. Pewnie to się wszystko już stabilizuje. Miękkie piersi itp
 
IDziewczyny,
potrzebuje kupić nowy laktator. Stary mialam ręczny z aventu. I teraz zastanawiam sie czy isc w elektryczny czy nadal w ręczny. Ja karmię głównie mlekiem odciąganym, przystawiam małą ale nawet przez nakładki ciężko idzie takie mam sutki aczkolwiek jest juz duzo lepiej. Jednorazowo odciągam 60 ml w 15 minut. Resztę mala dojada z piersi. Zastanawiam sie czy laktatro elektryczny mocniej pobudzi laktację? Ktoś coś?:) i jeśli elektryczny to co polecacie? Myslalam o medeli.:happy:
Ps. Gratulacje fla Wszystkich nowych Mam :)
Kinderbueno powodzenia :)
Zamiast medeli polecam lansinoh na dwa cycki w takim wypadku.
 
My ciagle czekamy na przyjęcie...
A ja głupia się stresowałam, że się 10 minut spóźnię [emoji23][emoji23][emoji23]
Że co? A my tu już myślimy że masz bóle parte i zaraz urodzisz a Ta sobie siedzi [emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12] Ładnie to tak nas w bambuko robić? [emoji39][emoji39][emoji39][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Aż ja zaglądnełam z ciekawości na niego, fajna sprawa tylko cena trochę szokuje...
Tańszy od medeli swing, dlatego zaproponowalam ;) dobry laktator to niestety spory wydatek. Ja teraz jadę na ręcznym, ale ja odciągam tylko tyle, żeby starsza córa się napiła, bo jest przeziębiona. Miałam kupować elektryczny, bo Miłosz miał mieć mleczna siostrzyczkę... Niestety się nie przyda :(


Dziewczyny jak jest z odchodami połogowymi? Od tygodnia już nie krwawilam, tylko co jakiś czas lekkie brunatne, albo żółtawe brudzenie przy podcieraniu, a od wczoraj zywoczerwona krew w ilości jak początek miesiączki. I bolą jajniki/macica. Powiedzcie, ze to normalne i że to na 100% nie okres
 
Do góry