reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny urodzilam, ale nie nie było łatwo. Opiszę jak dojdę do siebie mała waży 3400g 50 cm

Gratuluję, śliczna jest!

Ja dzisiaj dzien we lzach ;(
Bylismy na wizycie u lekarza z malym. W zasadzie waga prawie nie ruszyla. Nie ma przyrostow nawet na minimalnym poziomie. Musimy dokarmiac. Boje sie, ze prsez ro odrzuci piers lub pokarm mi zacznie zanikac. A tak sie staralam rozwinac laktacje. I Leos je regularnie piers. Jest jednak mozliwosc, ze za slabo ssie, albo szybko sie meczy. Ma tez tendencje do dlugiego spania.
Jest mi mega smutno. Karmilam Leo, a lzy mi jak groch na niego lecialy. Kompletnie nie wiem co robic.

Przy pierwszej córce od początku odciagalam mleko ale i także dokarmiac musieliśmy bo mojego było za mało. Wiadomo, bardziej uciążliwe, ale się idzie przyzwyczaić A ja byłam spokojna że dostaje i moje mleko i się najada.

Po 3 miesiącach przeszliśmy juz tylko na sztuczne i w niczym to nie zaszkodzilo, zdrowa dziewczyna jest A ma już 9 lat :) także nie smuć się jak sie nie uda. A póki co da się to wszystko dobrze połączyć:)

I trochę bardziej serio: podobno słód jęczmienny ma udowodnione naukowo działanie. Chyba mamaginekolog ostatnio mówiła, ale pewności nie .

W szpitalu gdzie rodzilam (Niemcy) nawet jest na poporodowym. Tam też pierwszy raz tego spróbowałam i polubiłam:)
 
Hej dziewczyny! Nie odzywałam się, bo na telefonie nie mogę się zalogować na BB. dopiero dostałam sie do komputera. Ponad tydzień temu URODZIŁAM! Miałam cc. Poszło szybko, choć wszystko wolniej się goi niż po pierwszym cc. Dłużej czuję ból i dłużej sie oczyszczam. Jesteśmy już w domu, a mały dzis po raz pierwszy poszedl z nami na spacer. :)
Gratulacje!
 
reklama
A ja zmolestowałam męża [emoji16][emoji48] efekt taki że boli mnie kręgosłup [emoji23] śmieje się bo nie ta strona ciała boli [emoji12]
Ale jaki on zadowolony bo po ponad 3 miesiącach mógł w końcu się zbliżyć w tym kierunku [emoji23][emoji12]
Młoda ma akurat czkawke a ja dziś idę spać bez zgagi [emoji5] Dobranoc [emoji42] [emoji42] [emoji42]
 
Do góry