reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@KatarzynaCarmen. Gratuluję. Doczekałaś się! A nikt nie mówił że będzie łatwo. Odeśpoj. Odpocznij. I pisz koniecznie.
GoJ tylko że ja spać nie mogę [emoji53] jestem w szoku , patrzę na moja kluskę teraz , a wg Pani macanki, wywrozyla że będzie 3 kg ..... A jest większa co mnie bardzo cieszy . [emoji5] Gosia ale naprawdę myślał że już koniec , bo przez to że zrobili mi zzo gdy przyjechałam do pokoju rozwarcie na 9cm więc było nie potrzebne, bo później czułam parte, a moja broszka w środku była znieczulenia. To był ten problem , no nie ważne , ważne że teraz już mała mam przy sobie. Nie karmię piersią. Pielęgniarki przychodzą co 2.5- 3h i karmić i butelka 10 ml
Mała sobie grzecznie śpi [emoji480] [emoji106]
 
reklama
GoJ tylko że ja spać nie mogę [emoji53] jestem w szoku , patrzę na moja kluskę teraz , a wg Pani macanki, wywrozyla że będzie 3 kg ..... A jest większa co mnie bardzo cieszy . [emoji5] Gosia ale naprawdę myślał że już koniec , bo przez to że zrobili mi zzo gdy przyjechałam do pokoju rozwarcie na 9cm więc było nie potrzebne, bo później czułam parte, a moja broszka w środku była znieczulenia. To był ten problem , no nie ważne , ważne że teraz już mała mam przy sobie. Nie karmię piersią. Pielęgniarki przychodzą co 2.5- 3h i karmić i butelka 10 ml
Mała sobie grzecznie śpi [emoji480] [emoji106]
Czyli na początek dają 10ml???
 
Kasia ale polecasz brać te zzo?
Wiesz co jak ci się poród sam zacznie to tak ale jak masz wywoływany to nie wiesz kiedy skończy Ci nagle 10 cm i tu jest ten problem . Nie wiem sama , bo ja miałam skurcze parte A moja vagina znieczulenia parlam A nie czułam czy się główka wstawia no także nie wiem kurczę ja każdego inaczej działa do 4 cm dawałam rady później było gorzej dlatego się zdecydowałam, gdybym wiedziała że w ciąży 30 min skocza mi 5 cm to bym nie brała ale okxy działa zawsze inaczej na innego .
 
Katarzyna ja też podziwiam ;) ale Ciebie również podziwiam, dałaś radę także super, zazdroszczę że już masz z głowy ten ból porodowy. U mnie deszcz pada, dawno nie było.... ;) zawsze mi się dobrze śpi jak pada, ale chyba nie tym razem gdy ucisk jest na pęcherz... ja chyba na ktg pieluchę założę, bo ja co 5_10min muszę siku.
Kochana ale teraz krew się że mnie leje i sikania tylko pod prysznicem [emoji33]
 
reklama
AQQ dzień dobry, ja już nie śpię bo obudził mnie....głód [emoji23] Ja wczoraj przez te zgage co miałam w środę to mało jadłam... Teraz już musiałam coś zjeść bo czułam że mnie ssie od środka [emoji23] A tak poza tym cisza, żadnych boleści bynajmniej tych które bym chciała by były [emoji6] Dzisiaj wizyta u gina, zobaczymy co powie [emoji848][emoji848][emoji848]
 
Do góry