reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny, rozmawiałam z moją położną i jutro rano mam się zgłosić do szpitala. 7 doba wypada w niedzielę ale powiedziała że lepiej się zgłosić w sobotę. Sprawdza podwozie czy tam coś się może przygotowało i albo porodowka (I oxy?) albo na patologie i zakładają balonik. Obstawiam że będzie opcja nr 2... Chyba zaczynam się stresować:p
 
Hej dziewczyny, rozmawiałam z moją położną i jutro rano mam się zgłosić do szpitala. 7 doba wypada w niedzielę ale powiedziała że lepiej się zgłosić w sobotę. Sprawdza podwozie czy tam coś się może przygotowało i albo porodowka (I oxy?) albo na patologie i zakładają balonik. Obstawiam że będzie opcja nr 2... Chyba zaczynam się stresować:p
@Kasia_tbg będzie wszystko dobrze [emoji5]trzymamy kciuki [emoji110]
 
Hej dziewczyny, rozmawiałam z moją położną i jutro rano mam się zgłosić do szpitala. 7 doba wypada w niedzielę ale powiedziała że lepiej się zgłosić w sobotę. Sprawdza podwozie czy tam coś się może przygotowało i albo porodowka (I oxy?) albo na patologie i zakładają balonik. Obstawiam że będzie opcja nr 2... Chyba zaczynam się stresować:p
Kasia A ja właśnie o Tobie myślałam że nic nie piszesz że może rodzisz [emoji5] no to dobra wiadomość, moze się coś ruszy wkoncu bo ile można czekać. Stres napewno jest ale jak masz się już zgłosić do szpitala to jesteś coraz bliżej spotkania że swoim malenstwem , cokolwiek by nie zrobili już niebawem zostaniesz Mama , co u mnie przez ostatnie dni jest nie do uwierzenia ciągle powtarzam mojemu T ," my będziemy mieli dziecko " nie dochodzi do mnie to teraz im bliżej terminu naprawdę nie wierzę w to że w naszym życiu pojawi się nowa istotka. [emoji7] [emoji307] trzymam kciuki i koniecznie dawaj znać jutro , bo jestem ciekawa jak się rozkręci akcja [emoji16]
 
Ja bym jednak to gdzieś skonsultowała (może poradnia proktologiczna)? Żylaki odbytu mogą pęc, a wtedy jest problem. Najlepiej jakby ktoś to obejrzał.
Jesli masz jeszcze czas to pojdz do proktologa. Ja bylam na nfz- przyjeli mnie w ciagu kilku dni, ale trzeba miec skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu.
 
reklama
Hej dziewczyny, rozmawiałam z moją położną i jutro rano mam się zgłosić do szpitala. 7 doba wypada w niedzielę ale powiedziała że lepiej się zgłosić w sobotę. Sprawdza podwozie czy tam coś się może przygotowało i albo porodowka (I oxy?) albo na patologie i zakładają balonik. Obstawiam że będzie opcja nr 2... Chyba zaczynam się stresować:p

Trzymam kciuki:):)
 
Do góry