reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny co wy na to, żeby dla przypomnienia wpisać tu kolejkę którą się kiedy rozpakowuje.. może być termin z om, usg, planowane cc, co tam wolicie..
I zapraszamy wszystkie mamy podczytujace nas A nie pisząca o zgłoszenie się.. zobaczymy ile nas tu jeszcze jest?

Ja 9.09 z om i 14.09 max do wywoływania. Rodzę w zofii
U mnie cc zaplanowane na 29 września, więc obstawiam że będę ostatnia. Chyba, że młody będzie miał inne plany [emoji6]
 
reklama
Hej
Ja miałam zdjęte w szpitalu jeszcze na 5 dobę i to był rewelacyjny chwyt chirurga
Od razu inaczej się czułam no i ładnie się goi.

@GoJ ja jestem.
W domu...od wczoraj po południu...
Z rana już dwa razy ryczalam....
Moje koty lepiej rozumieją co się do nich mówi niż 13latka.....
Też bym bardzo chciała już się tego pozbyć bo siedzieć na tyłku nie mogę :(
 
Gosia to ładnie z tym zebraniem.. taka matka;) A tak poważnie to wrzuć na luz.. pójdziesz z 10dniowym dzieckiem do szkoły. Wszystko ci wybaczą.

Aniu super fotki.. nieźle przecholowalas z tym spacerkiem..

Mati mam nadzieję że to już i trzymam kciuki za te twoje nerki..

Adell jejku Ty już zaraz bez szwów, a ja z brzuchem:)

Kasia co ty nie śpisz o 3? Pisz co u Ciebie? Jak się czujesz? Jak młody? Jak dziewczyny?

Marta jak się czujesz?
A termin miałyśmy ten sam :) mój malutki postanowił nie czekać do 9 :)
Już niedługo i Ty będziesz tuliła swoją kruszynkę :)
 
Dziewczyny jutro rano po 9 mam cesarkę !!! Ordynator się zlitował ale nie łatwo mu to poszło .. bo mówił że 38 tydzień i nerki to nie powód do cesarki.. w końcu będzie koniec cierpień i będę mogła żyć normalnie jak każdy czlowiek !!!! Po operacji pewnie będzie ciężko ale ja przez tyle miesięcy żyłam w bólu że te kilka dni po operacji jakos dam radę ..
Dostaje już celeston, i jutro rano też mam dostać
Super!!w końcu skończy się Twoje cierpienie. Jutro już będziesz miała maleństwo przy sobie [emoji4]
 
Rooibosgirl wywołuje cię.. prawie nic nie piszesz? Co u Ciebie? Jakiś gorszy czas, czy brak czasu, weny?
Zawsze tak ładnie pisałaś i podsumowywałaś wszystko, a teraz Cisza?
Będzie miło jak się odezwiesz przynajmniej raz dziennie?
Ale u mnie nic się nie dzieje, nawet nie mam o czym pisać i czego podsumowywać :) Spokojnie, grzecznie i bez paniki czekam na poród.

Z mniej fajnych rzeczy to pismo sądowe z Tarnowskich Gór, które dostał mój mąż z jakimś kompletnie wyssanym z palca oskarżeniem ze strony firmy Ekurier (z tego co widzę to jakaś platforma do zamawiania przesyłek kurierskich, porównywarka cen usług różnych kurierów). A tam postanowienie, że niby S. zamówił kiedyś u nich jakąś usługę wysłania paczki i nie opłacił. Żadnych dat, żadnych konkretów, opisu o co konkretnie chodzi i z kiedy jest ta sprawa - tyle tylko, że jest winny, bo nie zapłacił. Pismo przyszło na adres zakładu pracy, gdzie parę razy zamawiał części do samochodu. W necie dużo bardzo świeżych komentarzy, że firma nie wypłaca kasy z pobrań,że usunęła profil na facebooku... S. nigdy nie zamawiał żadnego kuriera, jak już to jedynie odbierał paczki od kogoś, przedpłacone przelewem, żadnego wypełniania dokumentów z jego strony. Będzie trzeba przejść się do jakiegoś radcy prawnego i dowiedzieć się co robić, bo w piśmie napisano jedynie, że możemy osobiście złożyć zażalenie w w sądzie w tarnowskich górach (super, bo mieszkamy koło trójmiasta) albo wysłać list. Bardzo chce mi się teraz zajmować takimi rzeczami, kiedy nawet nie wiem, czy jak usiąde u radcy prawnego w biurze to nie odejdą mi wody =_=
Z pisma nic nie rozumiemy, 4 strony totalnego bełkotu. Cholera, jakby człowiek był winny to by wiedział o co chodzi.
 
O to juz jestesmy 3 na weekend [emoji23]
Ja termin na 20.09 i ze wzgledu na cukrzyce max do tego czasu mam urodzic.
Od poniedzialku ide na patologie czekac. Tzn no nie, bo na weekend rodze [emoji1]
Javteż z cukrzycą termin na 23.09 ale 17 również na patologię jeśli nie urodzę...marzenie urodzić przed ale jakby się zaczęło to panika mnie zjeeeee...I poród wywoływany
 
Tak, w niedziele sie polozylam glupia na odzial, a w weekend zadnych zabiegow, tylko ktg. W poniedziałek dopiero zaczeli cos badac,,a we wtorek pierwsze wywoływanie. Wiec nigdy wiecej w weekend - a i jeszcze rodzic tez nie polecam , bo brak doradcy laktacyjnego - urodzilam w piątek pozno wieczorem, i w poniedzialek wyszlam, na oczy nie widziałam doradcy.
U nas w szpitalu na weekend nie dzieje się nic . Anestezjologa do zzo nie ma , żadnych doradców te z nie ma chociaż szczerze na to liczyłam . Raz przyszła położna i naciągnęła mi pierś i wsadziła małemu do buzi i to tyle . Sama na wyczucie go przystawiam , myślę że dobrze bo i się najada i brodawki nie pękają ale mimo tego fajnie gdyby był doradca laktacyjny
 
reklama
Do góry