reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny co wy na to, żeby dla przypomnienia wpisać tu kolejkę którą się kiedy rozpakowuje.. może być termin z om, usg, planowane cc, co tam wolicie..
I zapraszamy wszystkie mamy podczytujace nas A nie pisząca o zgłoszenie się.. zobaczymy ile nas tu jeszcze jest?

Ja 9.09 z om i 14.09 max do wywoływania. Rodzę w zofii
 
Uzywacie jakis pasow popprodowych albo czegos na blizne po cc?

Z tego co slyszlam to pasy to samo zło. To samo mówiła fizjo jak była u nas na sali po porodzie. Ze rozleniwiają mięśnie i tworzą niepotrzebne napięcie w Jamie brzusznej i potem są problemy z obniżeniem narządów. I to samo mówiła jakaś specjalistka w tv
 
Dziewczyny jutro rano po 9 mam cesarkę !!! Ordynator się zlitował ale nie łatwo mu to poszło .. bo mówił że 38 tydzień i nerki to nie powód do cesarki.. w końcu będzie koniec cierpień i będę mogła żyć normalnie jak każdy czlowiek !!!! Po operacji pewnie będzie ciężko ale ja przez tyle miesięcy żyłam w bólu że te kilka dni po operacji jakos dam radę ..
Dostaje już celeston, i jutro rano też mam dostać
[emoji3] cieszę się jakby to mój termin na jutro był ustalony. Pięknie! Powodzenia [emoji3]
 
Czyli podobnie jak ja.. 9.09 I pierwsza praw ie tydzień po wywoływane.. A chciało jeszcze posiedzieć.. A duże wychodzi na usg? Bo jak tak to według mojej teorii możesz jeszcze poczekać;)
Tak, 4300 wedlug pomiarów w 39 tyg, ale sama ginekolog miała wątpliwości, bo ciezko bylo zmierzyć. Syn mial 4300 w usg 7 dni po terminie, wiec obawiam sie ile jeszcze urosnie
 
Rooibosgirl wywołuje cię.. prawie nic nie piszesz? Co u Ciebie? Jakiś gorszy czas, czy brak czasu, weny?
Zawsze tak ładnie pisałaś i podsumowywałaś wszystko, a teraz Cisza?
Będzie miło jak się odezwiesz przynajmniej raz dziennie?
 
No nie wiem, tak powiedziala. Mi to w sumie nie przeszkadza, bo nie mam nic do ukrycia, no ale troche sie zdziwilam jak jedlismy sniadanie, ja w koszuli, a ona wpada rano. Teraz bedzie w nastepna srode i juz teraz umawiamy sie z wizyty na wizyte.
Wczoraj zauwazylam pod jedba pacha powiekszony wezel chlonny/gruczol mleczny. Czy tomoze byc od karmienia? Ktoras miala? I czyy cos sie z tym robi czy samo sie wchlonie?
Może to zastój w kanaliku....? Ja mam torbiele w cyckach więc u mnie takie grudy to standard...
 
reklama
Idziesz na wywołanie ? Czy masz już termin ? Ja mam na niedzielę i myślałam o weekendzie , no ale nic nie zrobia przez weekend. Może w poniedziałek od razu coś zdecydują.


A ja właśnie wstaje z bólem głowy. Jak to ktoś mówił jak na kaca ;)))
Nie wiem co robić , jakoś miejsca nie mogę sobie znaleźć. Szczerze już bym chciała ,żeby było po weekendzie.
Cieszę się tylko z tego ,że jak już w poniedziałek pojadę do szpitala to już wrócę z moją córeczką [emoji7][emoji7][emoji7]
A wczoraj miałam ktg całą godzinę,bo mała uciekała i aż jednego skurcza [emoji16][emoji16][emoji16] jeden ale wariat [emoji16]
Termin dopiero na 17 lub 20. Ale od miesiąca waga małej stoi prawie w miejscu tylko 2100 z groszem. I nie wiem czy będą wywoływać czy cc czy tak będę leżec na termin. Na razie czekam na IP.
 
Do góry