reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
No tak, ale jeszze chwila przed nami... i kompletnie nie wiem, jak ten moj maluch bedzie wygladal. Mysle, ze to bedzie zaskoczenie wielkie :). No nie moge sie doczekac, ale jesli mu dobrze w brzuszku to niech tam sobie siedzi i rosnie.
Dzisiaj jest malo ruchliwy, zreszta ja tez duzo spalam w dzien. Przez ostatnie dwa dni i pewnie moje stresy skakal jak szalony. Zaraz z nim pogadam zeby sie poruszal odrobine ;).

Daj mu słodkie :) mój wyglada tak jak na usg :)
 
Lol kawał kobitki [emoji5] może już zaczyna się coś dziać [emoji849] a Ty w domu czy w szpitalu? Jak w domu i będziesz nadal plamić to idź/jedź na IP.
No mam bole od badania zrobila mi masaz no nie fajnie mam jeszcze.raz.na.ktg podleciec o 19 i cisnienie mierzyc bo na sam koniec 145/90 w domu 130/85 siedze w aucie mlody ma.trening i bede.sobie badac cisnienie :-) :-) :-)
 
Ja też przez jakąś chwilę interesowałam się tymi kubeczkami, ale ostatecznie nie zdecydowałam się. Przeraziła mnie trochę taka sytuacja - jestem w publicznej toalecie gdzieś i wyciągam ten kubeczek, opróżniam, a przed założeniem trzeba go opłukać. Wychodzę z kabiny idę z upapranym kubeczkiem do zlewu i go myję, a babka obok smaruje usta szminką [emoji23] [emoji43]


Co ile Miki je?


Ja już na drugi dzień po CC dostałam i zaświadczenie do becikowego (ale i tak nie dostanę [emoji12] ) i zaświadczenie dla zakładu pracy o rozpoczęciu urlopu macierzyńskiego z dniem takim i takim. L4 automatycznie zmieni się na urlop po powiadomieniu pracodawcy, bo on zgłasza to do ZUS. Wklejam Ci fajny opis, co i kiedy trzeba zrobić.Zobacz załącznik 893505


Gratulacje!!! [emoji7]


Ja mam miękki, bawełniany z Alles Mama. Przyznam, że rozmiar miseczki brałam trochę na czuja. Obwód taki, jak sprzed ciąży. Mam też usztywniany z Alles też bardzo fajny, ale rozmiar mniejsza miseczka, więc jak już się ustabilizuje laktacja i jeden koronkowy z fiszbinami z Esotiq, ale niewygodny jest.


Najlepiej przy wstawaniu, kichaniu, kasłaniu przycisnąć sobie dłoń do rany, żeby ją tak jakby usztywnić. Wtedy mniej boli. Kiedy ci dren wyciągną?
Już wyciągnięte wszystko mam
 
reklama
Angelika, gratulacje :happy:
Ja dzisiaj bylam na pierwszym KTG, zapis ok, po badaniu lekarz stwierdził ze spokojnie dotrzymam do terminu CC, wagę ocenil na około 2900, jutro zaczynam 38 tc. Na ostatniej wizycie 21.08 moja lekarka zmierzyła 2930 ale mowila ze moze być rozbieznosc o 200-250g. Dzisiaj lekarz mówił ze za tydzien mam tez przyjsc choc myslalam ze juz nie bede musiala bo to 7.09 a CC na 10.09 no ale przejdę się, dzisiaj tylko 1,5h i bylo po wszystkim wiec spoko. Co prawda dosc bolesne badanie na fotelu, moja lekarka to delikatniutka ale coż co lekarz to inna technika...do przeżycia.
 
Do góry