reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hmm... przed chwilą obcięłam paznokcie u stóp. Dobrze,że one mi tak wolno rosną, bo nigdy dotąd nie byłam świadoma jak trudna może to być czynność :)
Ja tego nie widzę, ale najwyraźniej brzuch musiał mi naprawdę sporo urosnąć w ostatnim czasie, bo jeszcze niedawno obcięcie paznokci u stóp nie było żadnym wyzwaniem :)
 
Hmm... przed chwilą obcięłam paznokcie u stóp. Dobrze,że one mi tak wolno rosną, bo nigdy dotąd nie byłam świadoma jak trudna może to być czynność :)
Ja tego nie widzę, ale najwyraźniej brzuch musiał mi naprawdę sporo urosnąć w ostatnim czasie, bo jeszcze niedawno obcięcie paznokci u stóp nie było żadnym wyzwaniem :)

Nooo pamietam te kombinacje... dobrze ze się udało.
 
CC zrobione ok 8:40 rano w środę. Mała dali po 13 jak poprosiłam. Najpierw spala trzy godzinki w tym plastikowym wózeczku.
Potem zaczęła się kręcić to mi koleżanki z sali ja podały do łóżka i cyc. Obciagnela oba i spala.
Potem ok 21pioniacja i kąpiel. Noc była ze mną. Bałam się że nie dam rady ale kochane dziecko czekało aż matka wstanie. Wczoraj przenieśli mnie na nowoczesne łóżko na pilota [emoji3][emoji3][emoji3]
Różnica ogromną. Funkcjonuje dzięki temu lepiej i sprawniej.

Co do cyca- możesz mieć rację że coś z moim przystawianiem jest nie tak lub jego budowa,bo sutek lubi się "wciągać".

Gardło mnie boli bo po rurce podrażnione...mam pastylki do ssania i ciut lepiej bo już chrypialam jak stara 60tka dziadka
.....

Isla jest ok. Chyba można przy karmieniu jakby co.
 
Niedługo dodasz swoje. [emoji8]
No tak, ale jeszze chwila przed nami... i kompletnie nie wiem, jak ten moj maluch bedzie wygladal. Mysle, ze to bedzie zaskoczenie wielkie :). No nie moge sie doczekac, ale jesli mu dobrze w brzuszku to niech tam sobie siedzi i rosnie.
Dzisiaj jest malo ruchliwy, zreszta ja tez duzo spalam w dzien. Przez ostatnie dwa dni i pewnie moje stresy skakal jak szalony. Zaraz z nim pogadam zeby sie poruszal odrobine ;).
 
reklama
Do góry