reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Gratulacje Angelika ;:))


A ja jestem mega szczęśliwa , bo domek pachnie i jest bardzo czysty !:)))
Po za tym podwórko sprzątnięte przez mojego brata. Nanosił nam drewna do drewutni [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8] , tata dokończył koszenie. Mężowi zostało nie wiele pracy. Miła niespodzianka. I moim dzieciakom muszę kupić po czekoladzie , bo wczoraj powynosily nam śmieci [emoji16][emoji16][emoji16] kochane brzdące.
 
GoJ jak tak patrzę na Mikiego to już bym chciała mieć swoją Julcie po drugiej stronie brzucha [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Screenshot_20180831-161248.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180831-161248.jpg
    Screenshot_20180831-161248.jpg
    47,9 KB · Wyświetleń: 447
To zapewne nie to - może druga piers jest nieco inna lub przystawiasz nieco inaczej, bo bardziej boli... ale to takie moje domysły. Też będę mieć cc i chcę kp, dlatego tak się dopytuję. Od kiedy masz małą przy sobie? Trzymaj się i wracaj do zdrowia.
CC zrobione ok 8:40 rano w środę. Mała dali po 13 jak poprosiłam. Najpierw spala trzy godzinki w tym plastikowym wózeczku.
Potem zaczęła się kręcić to mi koleżanki z sali ja podały do łóżka i cyc. Obciagnela oba i spala.
Potem ok 21pioniacja i kąpiel. Noc była ze mną. Bałam się że nie dam rady ale kochane dziecko czekało aż matka wstanie. Wczoraj przenieśli mnie na nowoczesne łóżko na pilota [emoji3][emoji3][emoji3]
Różnica ogromną. Funkcjonuje dzięki temu lepiej i sprawniej.

Co do cyca- możesz mieć rację że coś z moim przystawianiem jest nie tak lub jego budowa,bo sutek lubi się "wciągać".

Gardło mnie boli bo po rurce podrażnione...mam pastylki do ssania i ciut lepiej bo już chrypialam jak stara 60tka dziadka
.....
 
reklama
Ja też dwa dni jak z kranu , i bóle okropne . Dla mnie dwa pierwsze dni okresu to jedna wielka męczarnia. A właśnie ja dużo czytałam o tych kubeczkach może któraś z Was używała przed ciąża i może się podzielić opinia ? :)
Ja też przez jakąś chwilę interesowałam się tymi kubeczkami, ale ostatecznie nie zdecydowałam się. Przeraziła mnie trochę taka sytuacja - jestem w publicznej toalecie gdzieś i wyciągam ten kubeczek, opróżniam, a przed założeniem trzeba go opłukać. Wychodzę z kabiny idę z upapranym kubeczkiem do zlewu i go myję, a babka obok smaruje usta szminką [emoji23] [emoji43]

Jestem nieprzytomna. Po drugim śniadaniu młodego i moim poszliśmy oboje spać. Wstaliśmy dopiero. Nakarmie go i chyba walne kawę.
Co ile Miki je?

Ja skolei mam termin na 15.09 a gin mi dał do końca września zwolnienie, nie mam zielonego pojęcia jak to jest, piszę wniosek o macierzyński do pracodawcy i on tym wnioskiem automatycznie skraca te l4 ?
Druga sprawa czy od razu jak urodzę, tego samego dnia dzwonię i informuję szefa o tym fakcie?
Nic nie wiem boję się że nie podołam z tymi terminami, pismami
Ja już na drugi dzień po CC dostałam i zaświadczenie do becikowego (ale i tak nie dostanę [emoji12] ) i zaświadczenie dla zakładu pracy o rozpoczęciu urlopu macierzyńskiego z dniem takim i takim. L4 automatycznie zmieni się na urlop po powiadomieniu pracodawcy, bo on zgłasza to do ZUS. Wklejam Ci fajny opis, co i kiedy trzeba zrobić.
tapatalk_1529416308591.jpeg


Borysek ok 3500 gr 57 cm 31.08.2018 cc pozniej was doczytam bo musze odpoczac
Gratulacje!!! [emoji7]

Wiem, że temat był ale dla mnie to wciąż nie do ogarnięcia.
Staniki do karmienia, jakie macie, najlepiej konkretne modele:)
Ja czasami tak mam, że zakup czegoś mnie przerasta. Miałam tak z torba do wózka a teraz mam ze stanikiem
#problemypierwszegoswiata
Ja mam miękki, bawełniany z Alles Mama. Przyznam, że rozmiar miseczki brałam trochę na czuja. Obwód taki, jak sprzed ciąży. Mam też usztywniany z Alles też bardzo fajny, ale rozmiar mniejsza miseczka, więc jak już się ustabilizuje laktacja i jeden koronkowy z fiszbinami z Esotiq, ale niewygodny jest.

Co u nas? Leżymy
Chodzimy.jemy.kupkamy.
Tak mam już prawa sutke ogryziona-plytko łapie niestety
Słuch wybadany -ok
Zaszczepiona,ale jeszcze nie myta ,W tym szpitalu myją na 3 dobę.
Ja chodzę różnie.raz prosto raz jak babuleńka w pol-z prawej stronie od drenu ciągnie tak że czasem nogę odejmuje.....
Ale zauważyłam że to wtedy,gdy nie pomagam sobie rękami we wstawaniu.
Najlepiej przy wstawaniu, kichaniu, kasłaniu przycisnąć sobie dłoń do rany, żeby ją tak jakby usztywnić. Wtedy mniej boli. Kiedy ci dren wyciągną?
 

Załączniki

  • tapatalk_1529416308591.jpeg
    tapatalk_1529416308591.jpeg
    102,9 KB · Wyświetleń: 484
Do góry