reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja kosmetyki mam z hippa :)
A do szpitala dla małego biorę tylko pampersy i chusteczki i pieluszki tetrowe bo u nas dają ubranka i całą resztę :)
Mam tylko naszykowane ubranko na wyjście dla niego :)

Ja biorę dla małej ubranka z tego względu ze nie chce aby ubierali je w swoje. Fakt ze po porodzie nałożą szpitalne ale jak tylko ja dostanę to przebiore w swoje :)
 
reklama
Ja biore pieluchy, chusteczki, linomag zielony, sudokrem na wszelki wypadek, lipikar malutki do smarowania i olejek migdalowy (nie wiem co sie nada), szczotke do wlosow, waciki, sol fizjologiczna, gaziki, octanisept, troche gazikow ze spirytusem. Do tego ciuszki: glownie bodziaki i pajace i jeden bodziak z dlugim rekawem i spiochy, uwaga: CZAPECZKI ;), skarpetki- zgodnie ze.szpitalna lista. Pieluchy tetrowe, pieluchy flanelowe i rozek.
 
Ja biore pieluchy, chusteczki, linomag zielony, sudokrem na wszelki wypadek, lipikar malutki do smarowania i olejek migdalowy (nie wiem co sie nada), szczotke do wlosow, waciki, sol fizjologiczna, gaziki, octanisept, troche gazikow ze spirytusem. Do tego ciuszki: glownie bodziaki i pajace i jeden bodziak z dlugim rekawem i spiochy, uwaga: CZAPECZKI ;), skarpetki- zgodnie ze.szpitalna lista. Pieluchy tetrowe, pieluchy flanelowe i rozek.

A przypomnij mi kiedy rodzisz? :)
 
Moja torba. Prawie spakowana.
Dla malucha tylko ciuszki (body, pajace, czapeczki, spioszki). Rozek (ale wywalilam.juz z torby), pieluszki, pampersy, chusteczki mokre, alantan. I smoczek ww
 

Załączniki

  • IMG_20180816_123029.jpg
    IMG_20180816_123029.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 207
Nie mogę nigdzie dostać takich silikonowych nakladek na sutki, Tesco, rossman, apteka brak.... może gdzieś jeszcze poszukać?
Ale po co Ci one? :)

Dużo bierzecie dla maluszka. Ja w szpitalu nie bawię się w żadną higienę. Pierwsza kąpiel w domu. Smarować niczym nie trzeba. U mnie pępek psikają raz dziennie przy ważeniu, Sól fizjo jest dostępna w razie potrzeby. Ale wiadomo co szpital to obyczaj.

Goj a przy przyjęciu USG zrobili? Czy ogólnie nie? Bo na porodówce się nie robi, Ale jak mogli inaczej ocenić, że wód dużo?
 
U mnie też mówią by nie brać zadnych kosmetyków bo są w razie czego w szpitalu. Tak samo z ciuszkami.
Spakowane mam pampki , pieluchy tetrowe, bephanten, przytulanka ,kocyk,chusteczki mokre wipes , gaziki i rożek z ciuszkami ale to już na wyjście.
 
Pieluszki tetrowe też biorę. Pieluchy mam z biedry.

Leżę i zdycham. Nie miałam zgagi , a teraz mam wstrętną. Mąż mi przyniósł miskę jak by co , bo chce mi się wymiotować. Czuje jak mała ciśnie się w dół , ale nic po za tym. Jestem bardzo zmęczona.
 
reklama
Dziewczyny melduję że o 22:20 przyszedł na świat mój synuś Leoś. Poród SN, waga wbrew przewidywaniom z usg 3150 a nie około 4000 :biggrin2: jutro wrzucę fotki i napisze cos więcej bo jestem padnięta
Wielkie gratulacje [emoji846][emoji846][emoji846][emoji846] Odpoczywajcie i czekamy na zdjęcia i wieści jak tylko odeśpisz te trudy [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Do góry