reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

O tak! Pieluchy tez kupuje z lidla. Są spoko!
Ja tez postawiłam na Baby dream i trochę bambino. Zobaczę co dalej. Spakuje torbę do końca i będę wiedziała na czym stoję. A jakie ubranka bierzecie? :)
body na długi rękaw i spodnie tego mam najwięcej a i pajac jest. czapeczka( bo różnie piguly podchodza) tez nam body z krótkim. pielucha tetrowa jedna i jedne niedrapki
 
reklama
Dziewczyny melduję że o 22:20 przyszedł na świat mój synuś Leoś. Poród SN, waga wbrew przewidywaniom z usg 3150 a nie około 4000 :biggrin2: jutro wrzucę fotki i napisze cos więcej bo jestem padnięta
Gratulacje :) ja swoją pierwszą urodziłam z taką waga :)
Dużo tych rzeczy dla dziecka bierzecie. Ja biorę 4 komplety ubrań, pampersy tak z 20 sztuk, chusteczki nawilżane i jakieś 2 tetrowe, rożek i chyba dopakuje przytulanke (ale to tak bardziej dla mnie). Więcej ubrań, bo będę w tym Szczecinie i tak mi polecano. Kosmetyki tylko dla siebie, bo dziecko i tak będą kąpać, a jak coś będzie z dzieckiem typu odparzenie itp. To niech personel zadba. Nie dość, że muszę spakować się tak na tydzień (aby rodzina mogła przyjechać najszybciej w weekend kolejny), to jeszcze te rzeczy na poród. Dzisiaj mnie czeka pakowanie tych rzeczy na wyjazd. Mam nadzieję, że o wszystkim będę pamiętać.
 
O kurczę dziewczyny dużo tych ubranek.ja mam tylko body pajaca bluzę jakby było chłodniej i czapkę kocyk do przykrycia i to wszystko
Ja piernucze co za noc prawie nie wspałam wykończyć się można..aaaa dziewczyny czy jest któraś co.chcd rodzić bez os towarzyszącej???
 
Cześć dziewczyny. Witam w ten chłodny poranek. Miło się lezybprzy otwartym oknie, ale moi uciekają że zimno.. hihi tylko mi dobrze..

Gosiu jak u Ciebie? Daj znaka..

Ania śpisz? Czy może rodzisz?

Marta? W dwupaku?

Kogo w nocy męczyły skurcze? Przyznać się? Mi tej nocy nie dały spać i sama się przestraszyłam żeby mnie ta pełnia nie dosięgnęła ;) ale przeszły.. Tak popotrzylam w kalendarz i ja mogę rodzić na nowiu;)

Miłego dnia dziewczyny i lekkich porodów tym co ich dzisiaj dosięgnie:) buziaki..
 
reklama
Do góry