reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja chustki do pupy lubię firmy pampers bo są mocno mokre, a te tańsze nie firmowe za suche. Natomiast pieluchy kupuje nie firmowe z Lidla czy rossmana.

O tak! Pieluchy tez kupuje z lidla. Są spoko!
Ja tez postawiłam na Baby dream i trochę bambino. Zobaczę co dalej. Spakuje torbę do końca i będę wiedziała na czym stoję. A jakie ubranka bierzecie? :)
 
reklama
O tak! Pieluchy tez kupuje z lidla. Są spoko!
Ja tez postawiłam na Baby dream i trochę bambino. Zobaczę co dalej. Spakuje torbę do końca i będę wiedziała na czym stoję. A jakie ubranka bierzecie? :)
Ja kosmetyki mam z hippa :)
A do szpitala dla małego biorę tylko pampersy i chusteczki i pieluszki tetrowe bo u nas dają ubranka i całą resztę :)
Mam tylko naszykowane ubranko na wyjście dla niego :)
 
Do góry