reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

@moniksa38 ile szacowana waga dzieciątka na USG? Distalas sterydy czy już nie potrzeba jak 38 tydzień?

Będzie dobrze, trzymajcie się dzielnie. Dobrze że jesteś pod opieką :)
Nie sterydy nie były już potrzebne, waga na dzień dzisiejszy ok 2700 szacowana do terminu cc ok 3 kg tak że nie najgorzej . Jeśli chodzi o dolegliwości to jedynie ten świąd brzucha a najgorsze są te ataki w nocy bo ciężko się wyciszyć i przestać drapać.
 
reklama
Pisałam, że mój m ciągle się śmieje, że skoro my nie możemy wyjechać to Grecja przyjechała do nas.. I już 4 miechy jest i pogonić jej się nie da.. tylko ciągle go pytam gdzie te widoki i baseny.. bo w bloku mieć Grecję bez klimy to najgorzej..
 
Hej , @Adell1994 narazie nie mieliśmy zdjęć, bo ja zdycham z katarem :( znowu noc nieprzespana, bo nos zatkany, sól morska to jakiś pic na wodę :< mój S.juz lepiej, ale on sobie zaaplikował całą aptekę w siebie.
Dzisiaj u mnie chłodniej, tak jakby się na deszcz zbierało , oby :D może to dzisiaj dobry dzień na prasowanie? Chociaż ten zatkany nos mnie skutecznie do wszystkiego zniechęca:/ wczoraj w południe Apap i w nocy tez wzięłam, ale czułam się jak kupa g... :/
@GoJ super wieści! Oby dobra ekipa remontowa Ci się trafiła .
Jak mialam katar na poczatku ciazy, to pani w aptece policila mi roztwor wody morskiej hipertoniczny np. Marimer i z tego co pamietam to rzeczywiscie pomoglo, bo woda morska nic nie dawala. I jeszcze wkladalam zabki czosnku do nosa i z tym chodzilam po domu :)
 
Na węgiel czy wózek to jeszcze Ok ale żeby na wakacje...
Choć w sumie jak się oszczędza czy było ma wakacje czy potem spłaca kredyt to jakby na jedno wychodzi. I tak trzeba coś odłożyć...
Ja bym kredytu na wakacje nie wziela.. nigdy nie wiesz co potem przez rok sie wydarzy, a nie jest to pierwsza potrzeba.
Ja sobie obiecuje że za rok nadrobimy z małą te wakacje.. A D cieszy się i twierdzi że to wakacje jego życia bo nie musiał po wakacyjnych przedszkolach i z mamą w domu.. kochane dziecko.. dobrze ze zapomniał ten obojczyk
 
@Mama7 nie, jakoś zapomniałam o tym...
Jak mialam katar na poczatku ciazy, to pani w aptece policila mi roztwor wody morskiej hipertoniczny np. Marimer i z tego co pamietam to rzeczywiscie pomoglo, bo woda morska nic nie dawala. I jeszcze wkladalam zabki czosnku do nosa i z tym chodzilam po domu :)
Tez na początku ciąży byłam 2 razy przeziębiona i faktycznie miałam wtedy ten marimer i pomogło, ale teraz mam mega zapchany :/
Właśnie chyba zaaplikuje sobie ten czosnek, już od wczoraj się do tego zabieram.
 
Na węgiel czy wózek to jeszcze Ok ale żeby na wakacje...
Choć w sumie jak się oszczędza czy było ma wakacje czy potem spłaca kredyt to jakby na jedno wychodzi. I tak trzeba coś odłożyć...
No ale dla mnie biorąc kredyt to jest tak że w sumie nie stać Cię na wczasy! Ja tak to rozumuje, mniejsza w sumie z tym poprostu drażni mnie to a w ciąży i ja mogę już pomarudzic!
Mocze stopy ale ulga Ufff
 

Załączniki

  • DSC_2343.JPG
    DSC_2343.JPG
    713,1 KB · Wyświetleń: 127
@Mama7 nie, jakoś zapomniałam o tym...

Tez na początku ciąży byłam 2 razy przeziębiona i faktycznie miałam wtedy ten marimer i pomogło, ale teraz mam mega zapchany :/
Właśnie chyba zaaplikuje sobie ten czosnek, już od wczoraj się do tego zabieram.
Ale zwykla wode marimer uzywalas czy wlasnie ten HIPERTONICZNY? W aptece mowila, ze sama woda morska to tak na nawilzenie, a jak ma cos pomoc, to wlasnie ten roztwor
 
reklama
Do góry