reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A ja chce Wam wysłać filmik bo mi fb przypomniał, że to rok już.

Rok temu skoczyłam na bungee. A jest to rzecz o tyle niezwykła, że mam cholerny lek wysokości. Wymyśliłam sobie( bo wtedy miałam ciężki czas), że jak pokonam swoją słabość to wszystkiemu dań radę bo ograniczenia są tylko w naszych głowach. Stałam 6h w kolejce.
Wyjechałam na górę, mój Kamil ze mną i to jest najważniejsze. Bo filmik jest kręcony od tylu i ważne są dialogi; )
Byłam mega zestresowana, jak wyjechałam na górę i spojrzałam w dół to czułam, że tego nie zrobię. Widać jak dyskutuje, że nie skoczę, jak się boje. I na koniec to krótkie pytanie do K,, czy skocze?" I jego wiara we mnie zupełnie zmieniła moje nastawienie po sekundzie skoczyłam.
Kurczę zawsze mi się na tym płakać chce. Dlatego potrzebuje go w moim życiu, dlatego chce go przy porodzie bo wiem, że z nim dam radę.

Filmik krótki

Nie skoczyła bym w życiu w Krakowie jak byłam i poszliśmy na dzwon Zygmunta to schodziłam na czworaka mam taki lęk
 
I k..a stary wrócił i wychowuje dzieci i kolejne awantury... jak mnie zaraz wywiozą to mnie w psychiatryku zamkną...
GoJ wywal tego starego z domu do mamuśki i niech robi tam awantury a nie Wam, za niedługo twój Miki przyjdzie na świat on będzie potrzebował spokoju tak jak i Ty i Twoje dzieci [emoji5]
 
Ja chętnie oddam kolejke jeszcze jednej lub dwóm osobom
Trzymam kciuki, żeby chociaż te parę dni wytrzymać :)
Ja leżę w szpitalu, dziś mnie tak bolał że pojechałam do szpitala i mnie zatrzymali dali już trzy kroplówki.. i trochę przestało ale podbrzusze dalej boli.. ktg zrobili Skórczy nie ma chyba ... Zobaczymy co jutro mi powiedzą .. albo jeszcze dziś na obchodzie..
Dużo zdrówka.
 
GoJ wywal tego starego z domu do mamuśki i niech robi tam awantury a nie Wam, za niedługo twój Miki przyjdzie na świat on będzie potrzebował spokoju tak jak i Ty i Twoje dzieci [emoji5]
Nie. Nie stary awantury tylko awantura wyszła bo zwracał im uwagę o to że angażują mnie w sprawy podwórkowe a potrzebuję spokoju. No to oni mu pyskówki to on się wkurzył... a ja już serio potrzebowałam CISZY i spokoju...
 
reklama
Nie. Nie stary awantury tylko awantura wyszła bo zwracał im uwagę o to że angażują mnie w sprawy podwórkowe a potrzebuję spokoju. No to oni mu pyskówki to on się wkurzył... a ja już serio potrzebowałam CISZY i spokoju...
GOJ TAK teraz to już tylko cisza i spokój jest najważniejszy wiem po sobie[emoji16] [emoji5] a Ty kobita nerwowa i wybuchowa a melisa pomogła?
 
Do góry