reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A ja chce Wam wysłać filmik bo mi fb przypomniał, że to rok już.

Rok temu skoczyłam na bungee. A jest to rzecz o tyle niezwykła, że mam cholerny lek wysokości. Wymyśliłam sobie( bo wtedy miałam ciężki czas), że jak pokonam swoją słabość to wszystkiemu dań radę bo ograniczenia są tylko w naszych głowach. Stałam 6h w kolejce.
Wyjechałam na górę, mój Kamil ze mną i to jest najważniejsze. Bo filmik jest kręcony od tylu i ważne są dialogi; )
Byłam mega zestresowana, jak wyjechałam na górę i spojrzałam w dół to czułam, że tego nie zrobię. Widać jak dyskutuje, że nie skoczę, jak się boje. I na koniec to krótkie pytanie do K,, czy skocze?" I jego wiara we mnie zupełnie zmieniła moje nastawienie po sekundzie skoczyłam.
Kurczę zawsze mi się na tym płakać chce. Dlatego potrzebuje go w moim życiu, dlatego chce go przy porodzie bo wiem, że z nim dam radę.

Filmik krótki

 
A w ogóle miałam dziś skurcz łydki kurde wylam z bólu i gryzlam pościel!!! Już teraz wyobrażam sobie tych co mają skurcz w wodzie i się topia!!! Często mnie skurcz łapie ale zawsze wyginam stopę i pomaga a dziś przez 5 min wylam synek się pytał czy wszystko dobrze szok
 
A ja chce Wam wysłać filmik bo mi fb przypomniał, że to rok już.

Rok temu skoczyłam na bungee. A jest to rzecz o tyle niezwykła, że mam cholerny lek wysokości. Wymyśliłam sobie( bo wtedy miałam ciężki czas), że jak pokonam swoją słabość to wszystkiemu dań radę bo ograniczenia są tylko w naszych głowach. Stałam 6h w kolejce.
Wyjechałam na górę, mój Kamil ze mną i to jest najważniejsze. Bo filmik jest kręcony od tylu i ważne są dialogi; )
Byłam mega zestresowana, jak wyjechałam na górę i spojrzałam w dół to czułam, że tego nie zrobię. Widać jak dyskutuje, że nie skoczę, jak się boje. I na koniec to krótkie pytanie do K,, czy skocze?" I jego wiara we mnie zupełnie zmieniła moje nastawienie po sekundzie skoczyłam.
Kurczę zawsze mi się na tym płakać chce. Dlatego potrzebuje go w moim życiu, dlatego chce go przy porodzie bo wiem, że z nim dam radę.

Filmik krótki

Dosłownie ja pierdziu!!!! Takie wrażenie nie dla mnie, ale podziwiam Cię! Ja osobiście nie szukam tego typu wrażeń, ale dałaś radę szok
 
Oj... w skrócie Bartosz jak zwykle miał problemy z dziećmi głównie z Ormiańcem który generalnie mnie wk..wia. Jest bezczelny. Dwulicowy. Gnojek i kłamca. No i za ktorymś razem... się wku..wiłam zeszłam i go op..liłam a ten do mnie jak do koleżanki i pyskuje... miny strzela...
Wtrącił się znajomy żebym się "dziecka" nie czepiała a że pił piwo i jeszcze byłam nakręcona to kazałam mu morde zamknąć i się nie wp..lać... i teraz to już na osiedlu pewnie mam opinię zbajowanej debilki...


A moi synowie wrócili do domu nakręceni i zaczęli się butami bić... normalnie MAM DOŚĆ!!

No nie dziwie się ze masz dość. Ale dobrze postąpiłaś.
 
A ja chce Wam wysłać filmik bo mi fb przypomniał, że to rok już.

Rok temu skoczyłam na bungee. A jest to rzecz o tyle niezwykła, że mam cholerny lek wysokości. Wymyśliłam sobie( bo wtedy miałam ciężki czas), że jak pokonam swoją słabość to wszystkiemu dań radę bo ograniczenia są tylko w naszych głowach. Stałam 6h w kolejce.
Wyjechałam na górę, mój Kamil ze mną i to jest najważniejsze. Bo filmik jest kręcony od tylu i ważne są dialogi; )
Byłam mega zestresowana, jak wyjechałam na górę i spojrzałam w dół to czułam, że tego nie zrobię. Widać jak dyskutuje, że nie skoczę, jak się boje. I na koniec to krótkie pytanie do K,, czy skocze?" I jego wiara we mnie zupełnie zmieniła moje nastawienie po sekundzie skoczyłam.
Kurczę zawsze mi się na tym płakać chce. Dlatego potrzebuje go w moim życiu, dlatego chce go przy porodzie bo wiem, że z nim dam radę.

Filmik krótki

Ale miałaś przerażone spojrzenie jak pytałaś K. czy skoczysz...
 
A ja chce Wam wysłać filmik bo mi fb przypomniał, że to rok już.

Rok temu skoczyłam na bungee. A jest to rzecz o tyle niezwykła, że mam cholerny lek wysokości. Wymyśliłam sobie( bo wtedy miałam ciężki czas), że jak pokonam swoją słabość to wszystkiemu dań radę bo ograniczenia są tylko w naszych głowach. Stałam 6h w kolejce.
Wyjechałam na górę, mój Kamil ze mną i to jest najważniejsze. Bo filmik jest kręcony od tylu i ważne są dialogi; )
Byłam mega zestresowana, jak wyjechałam na górę i spojrzałam w dół to czułam, że tego nie zrobię. Widać jak dyskutuje, że nie skoczę, jak się boje. I na koniec to krótkie pytanie do K,, czy skocze?" I jego wiara we mnie zupełnie zmieniła moje nastawienie po sekundzie skoczyłam.
Kurczę zawsze mi się na tym płakać chce. Dlatego potrzebuje go w moim życiu, dlatego chce go przy porodzie bo wiem, że z nim dam radę.

Filmik krótki


Macie fajny związek. A tak naprawdę nic nie daje tyle siły co ktoś kto w nas wierzy ... wtedy można góry przenosić.
 
reklama
A w ogóle miałam dziś skurcz łydki kurde wylam z bólu i gryzlam pościel!!! Już teraz wyobrażam sobie tych co mają skurcz w wodzie i się topia!!! Często mnie skurcz łapie ale zawsze wyginam stopę i pomaga a dziś przez 5 min wylam synek się pytał czy wszystko dobrze szok

Może spróbujesz tego chlorku magnezu na skore ? Kąpiel stop czy rozrobić z odrobina wody i wcierać. Mi mega pomogło
 
Do góry