reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jejku Wy tak ambitnie od rana :) a ja wstałam dopiero o 11[emoji33][emoji33][emoji33]rodzice szli rano do pracy nawet nie słyszałam, nie ma to jak w domku :) Ja to nie mam co tu narzekać bo to jak wczasy all inclusive :) szkoda tylko, że ta dieta cukrowa bo w ogóle by był raj- mój tato wybitnie gotuje :)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Moje przeziębienie niestety wymaga antybiotyku. Czuje się wymeczona kaszlem. Może dzięki temu szybciej wyjdę z tego?
Dodatkowo antybiotyku tabletka jak dla konia :D Ta mała na zdjęciu to metocard na serce, a to drugie i połówka to antybiotyk. Jak polknełam tą połówkę to mi stanęła w gardle. A to i tak nie wszystkie leki.
Zobacz załącznik 868786
Muszę znaleźć trochę siły na pranie i prasowanie.
A jak wy dajecie radę?

Jaki masz antybiotyk ? Ja jestem w kropce w razie potrzeby bo wyszło ze nie mogę brać amoxycyliny a zazwyczaj to piszą w ciąży. Ja sobie zrobiłam syrop domowy taki powlekajaco antybakteryjny. Czosnek cebula cytryna miód i pomógł na kaszel. To tak przy okazji. O ile nie masz problemu z cukrem bo trochę posłodzić to trzeba.
 
Jejku Wy tak ambitnie od rana :) a ja wstałam dopiero o 11[emoji33][emoji33][emoji33]rodzice szli rano do pracy nawet nie słyszałam, nie ma to jak w domku :) Ja to nie mam co tu narzekać bo to jak wczasy all inclusive :) szkoda tylko, że ta dieta cukrowa bo w ogóle by był raj- mój tato wybitnie gotuje :)

E ja tam leżę. Byłam w aptece i po cokolwiek do jedzenia żeby dzieci nie uglodzic. Ja miałam ochotę do teściowej na obiad bo tez super gotuje ale nie chciało mi się tyle jechać :) całkiem się rozleniwie
 
Przyłączam się do leniwych.
Ogarnęłam w kuchni, wstawiłam i.powiesiłam pranie a nawet odkurzyłam. Ale to już cały zapas mojej mocy sprawczej na dziś. Jestem śpiąca, oddychać już mi gorzej. Czyżby ciśnienie poleciało?
 
Ja tez leżę, czytam, wstaje do lazienki i po jedzenie i picie i dzisiaj taki mam plan. Po południu pochodzę trochę po domu. Może popracuje trochę na siedząco albo obiad ugotuje.
 
Jedyne co dziś póki co zrobiłam to śniadanie i kąpiel podczas której Miki tak mnie kopał jak tu dziś pisałyśmy w pewnym momencie wyraźnie poczułam stopę tudzież kolano... Z jednej strony super. Chłopak ma siłę i nabiera masy więc bomba. A z drugiej mam czasem wrażenie że mnie rozerwie od środka...
Poza tym chyba walnę drugą kawkę... zamuła mam.
Może i powinnam posprzątać ale kto mnie zmusi?
Czekamy na mecz. Chłopcy zażyczyli sobie chipsów i pogonili do biedry. Mam nadzieję że im starczy bo dostali piątaka a z liczeniem u nich jeszcze średnio... tzn. jeśli chodzi o te ceny w sklepach z końcowkami 9gr. Bartek i tak jak widzi cenę 3.45 np. to dla niego jest 4 zł. :)
 
Przyłączam się do leniwych.
Ogarnęłam w kuchni, wstawiłam i.powiesiłam pranie a nawet odkurzyłam. Ale to już cały zapas mojej mocy sprawczej na dziś. Jestem śpiąca, oddychać już mi gorzej. Czyżby ciśnienie poleciało?
Chyba tak... niby wyspana jestem a oczy mi się kleja... ale mam pyszną kawkę..
 
Ja wczoraj miałam leniwy dzień, dzisiaj od rana biegam, zaraz zabieram się za robienie ogórków kiszonych, mam nadzieję, że mi wyjdą bo to mój debiut :D
 
reklama
Jejku Wy tak ambitnie od rana :) a ja wstałam dopiero o 11[emoji33][emoji33][emoji33]rodzice szli rano do pracy nawet nie słyszałam, nie ma to jak w domku :) Ja to nie mam co tu narzekać bo to jak wczasy all inclusive :) szkoda tylko, że ta dieta cukrowa bo w ogóle by był raj- mój tato wybitnie gotuje :)
Ja wróciłam po 2 tygodniach od rodziców i... szczerze za nimi tęsknię [emoji16] obiadek mamy codziennie, spacery, totalny chill, jak takie wczasy pod gruszą [emoji16] aż się śmieje, że mam 29 lat, maluszka w drodze a u mamusi i tatusia mi najlepiej [emoji3]
 
Do góry