reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

W apce nie chce pokazywać, na komputerze bez problemu. Nie sprawdzałam w przeglądarce na telefonie ;)


Właśnie też wcale bym nie narzekała, gdyby Blanka nie była za wielka na koniec :) Niech będzie drobinka, potem nadgoni hehe :D A mi będzie chociaż odrobinkę lżej. Tak mi się wydaje przynajmniej o_O
No też mi się wydaje że lepiej 3kg niz4kg wypchnac ;)
 
reklama
Ja myślałam że jak ja ważyłam 2600 a mąż 2800 to nasza też będzie mała a tu wychodzi że niekoniecznie
Pan Dr rozwiał moje wątpliwości na połówkowych, że to z jaką wagą rodziła się rodzice nie ma zbyt wielkiego znaczenia, bardziej to jakiej jesteśmy postury. I jak tatuś duży to córcia też może być, aż strach pomyśleć, bo tatuś ma 192.
 
Ja głaszczę jak się napina żeby młody się przesunął ale 10 lat temu krążyła opinia że macanie brzucha przyspiesza poród...

Ja głaskałam 7 lat temu non stop i tydzień po terminie miałam wywoływany.. Hehe..
Jak nie głaskać brzucha??

A ja bym chciała spore dzieciątko. Wypycha się raz i koniec. A zauważyłam że te większe dzieci są silniejsze od początku i potem lepiej się rozwijają. Nawet koleżanka co urodziła 2 dzieci do 3.5kg A jej siostra powyżej 4 zauważyła że tamtej są silniejsze i to od razu widać różnice.

U nas rozmiar 1 pieluchy tylko 1 opakowanie zuxylismy, 2 pampersy też tylko kilka i były za małe. Od 3 tak bardziej hurtowo szło. Tak samo z ubraniami 56 nie nosił bo urodził się 61cm. Teraz z małymi pieluchami i ubraniami będę ostrożna- najwyżej dokupię
 
Pan Dr rozwiał moje wątpliwości na połówkowych, że to z jaką wagą rodziła się rodzice nie ma zbyt wielkiego znaczenia, bardziej to jakiej jesteśmy postury. I jak tatuś duży to córcia też może być, aż strach pomyśleć, bo tatuś ma 192.

Moja lekarz twierdzi przeciwnie. Że to ma duże znaczenie. I mąż urodził się 4150 a syn 4175..
 
Dziewczyny w tamtym roku pożyczyłam koleżance łóżeczko i w sumie z niego nie korzystała tzn kupiła sobie nowe ale wzięła mój materac, ja i tak planuje kupić nowy materac no tamten ma 9lat po córkach ale do rzeczy poprosiłam ja aby oddała mi łóżeczko i dała, ale twierdzi że zgubiła śruby do montażu kurde jak nie znajdzie to mam pytanie czy ja same śruby mogę dokupić??? Dzięki za podpowiedzi, głowa lepiej muszę zabrać się za prasowanie,..... Ja widziałam filmik z tym kopniakiem super to wygląda ja również dostaje kopniaki ale bardziej w dół macicy i pęcherz aż czasami podskocze z wrażenia...... Też dziś w pepco kupiłam ten bodziak za 5zl taki neonowy kolor śliczny ale rozm 74na później
Jeśli mogę zapytać zwykły ból głowy czy cierpisz na migreny?
 
reklama
To na pierwszym prenatalnym miałam 23 A po połówkowym mam na 24.;) A z miesiączki 27.

Nie ma co się sugerować. Większe dzieci częściej rodzą się po terminie niż przed. Taka twierdziła moja położna i u mnie z 1 ciąża się sprawdziło. Z usg tego w 32tyg wychodziło że 3 tyg wcześniej się urodzi A urodził się tydzień po wywolywany
 
Do góry