reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Tak za rada mojej gin pojechalam na IP (ona nie mogla mnie przyjac), a wizyte mialam zaplanowana jednak na srode, a nie wtorek. Tam lekarka mnie zbadala i stwierdzila, ze mam infekcje. Coz, ja nigdy nie mialam takich uplawow przy infekcji. Reszta (szyjka, dzidzius) ok. Dostalam leki dopochwowe, a na twardnienie brzucha nospe i magnez. Troche mam watpliwosci co do diagnozy, bo od wczoraj nie mam tej wydzieliny... wiec jak to infekcja minela nieleczona? (wczoraj bylo pozno i juz nie jezdzilam po aptekach, zastosuje leczenie od dzisiaj). Poza tym miewalam infekcje i zawsze cos mi dokuczalo, a tu nic? Sama nie wiem co myslec.
Generalnie nie byla zbyt mila i traktowala mnie z gory. Powiedziala, ze niepokojace to jest tylko krwawienie zywa czerwona krwia. Kazala nie glaskac brzucha, bo wtedy sie napina ... to jak mam dziecko poglaskac?
 
reklama
Fajny ten filmik, u mnie też podobne widoki dziewczyny co jeszcze tak nie mają.. jeszcze chwila i doswiadczycie tego uczucia.. wszystkie jesteśmy wrześniowek, taki wątek, ale są z początku i z końca..

Goj naprawdę dziewczynki większe? Co za świat teraz? Hehe jakoś tego nie zauważyłam.

Oddawałam ubranka w Lidlu i udało mi się kupić pajace za 10zl przecenione z 20.. kasa uprzywilejowane była nieczynna ale panie dla mnie otworzyły i to 2 razy bo najpierw dodawałam A potem jeszcze dokupywalam. Bardxo milo z ich strony.. rzadko odwiedzam Lidl ale chyba zacznę.
Nie wiem czy w ogóle czy tu u Nas na wrześniówkach ;) ale poczyniłam taką obserwację:)
 
Tak za rada mojej gin pojechalam na IP (ona nie mogla mnie przyjac), a wizyte mialam zaplanowana jednak na srode, a nie wtorek. Tam lekarka mnie zbadala i stwierdzila, ze mam infekcje. Coz, ja nigdy nie mialam takich uplawow przy infekcji. Reszta (szyjka, dzidzius) ok. Dostalam leki dopochwowe, a na twardnienie brzucha nospe i magnez. Troche mam watpliwosci co do diagnozy, bo od wczoraj nie mam tej wydzieliny... wiec jak to infekcja minela nieleczona? (wczoraj bylo pozno i juz nie jezdzilam po aptekach, zastosuje leczenie od dzisiaj). Poza tym miewalam infekcje i zawsze cos mi dokuczalo, a tu nic? Sama nie wiem co myslec.
Generalnie nie byla zbyt mila i traktowala mnie z gory. Powiedziala, ze niepokojace to jest tylko krwawienie zywa czerwona krwia. Kazala nie glaskac brzucha, bo wtedy sie napina ... to jak mam dziecko poglaskac?
Ja głaszczę jak się napina żeby młody się przesunął ale 10 lat temu krążyła opinia że macanie brzucha przyspiesza poród...
 
Moja niunia waży 540g 23t3d dzisiaj nie chciała się pokazać leżała buźka do mojego kręgosłupa. Mam za 3 tygodnie usg 4d więc mam nadzieję że już będę widzieć ja w całej okazałości. Dzisiaj widziałam tylko jak rączkami zakrywala buźke.... szkoda bo tak chciałam jej buźke np coz ważne że wymiary mieszczą się w normie [emoji16]
 
Aha i nadal boli mnie brzuch i mam twardy mimo brania magnezu. Boje sie faszerowac nospa ze wzgledu na dziecko.
Co do testu na obciazenie glukoza to dla mnie chyba gorsze sa badania gonekologiczne :(
Mi wyszedl podwyzszony cukier ma czczo, a potem niskie. Jakos tak odwrornie... jutro porozmawiam z lekarka.
 
Aha i nadal boli mnie brzuch i mam twardy mimo brania magnezu. Boje sie faszerowac nospa ze wzgledu na dziecko.
Co do testu na obciazenie glukoza to dla mnie chyba gorsze sa badania gonekologiczne :(
Mi wyszedl podwyzszony cukier ma czczo, a potem niskie. Jakos tak odwrornie... jutro porozmawiam z lekarka.
Ale przecież no-spę zalwca się nawet od pierwszych dni... a dziecku wydaje mi się będzie wygodniej gdy brzuch będzie luźny
 
Aha i nadal boli mnie brzuch i mam twardy mimo brania magnezu. Boje sie faszerowac nospa ze wzgledu na dziecko.
Co do testu na obciazenie glukoza to dla mnie chyba gorsze sa badania gonekologiczne :(
Mi wyszedl podwyzszony cukier ma czczo, a potem niskie. Jakos tak odwrornie... jutro porozmawiam z lekarka.
Ja do piątku mam zrobić tę glukozę.... echh miałam iść dziś ale wstałam rano mega głoooodna.
 
Ja też nie widzę :(

Kiedyś kliska tez dodawała i tak samo widziałam tylko opis...
W apce nie chce pokazywać, na komputerze bez problemu. Nie sprawdzałam w przeglądarce na telefonie ;)

Ja nawet nie wiem ile moi wtedy ważyli więc nie mam porównania ale życzyłabym sobie aby waga była taka do 3800 ;)
Właśnie też wcale bym nie narzekała, gdyby Blanka nie była za wielka na koniec :) Niech będzie drobinka, potem nadgoni hehe :D A mi będzie chociaż odrobinkę lżej. Tak mi się wydaje przynajmniej o_O
 
reklama
Do góry