reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hehe u mnie pierwsze dziecko 3170 wazyl, drugi 3710...a trzecie jak mi powiedział kiedys lekarz to będzie ponad 4 kg i zeby na trzecie sie juz nie decydować bo bedzie klocek :p Ja znowu urodzilam sie 4 kg bobasem, maz wazyl mniej wiec nie wiem czy jest jakakolwiek zależność wagi dziecka.
 
reklama
Ja z jednej strony też. A z drugiej boję się najzwyczajniej. Jak to będzie. Czy dam radę? (Pewnie tak bo wyjscia raczej nie ma). Boje się porodu też... Ale tam w brzuchu siedzi moja druga kruszynka i już tak bardzo chciałabym ją tulić :)
Jeszcze 4 miesiące... Dużo i nie dużo. Mi wyjątkowo czas zasuwa w tej ciąży strasznie szybko.
No mi od 12 maja zistało równo 4msc.
A porodu też się boję. Przeżyłam dwa a lęk za każdym razem taki sam. Dodatkowo boję się momentu obrócenia główką w dół a bardziej że się nie obróci i że zrobią mi cesarkę a tej naprawdę bym nie chciała.
 
Aha i nadal boli mnie brzuch i mam twardy mimo brania magnezu. Boje sie faszerowac nospa ze wzgledu na dziecko.
Co do testu na obciazenie glukoza to dla mnie chyba gorsze sa badania gonekologiczne :(
Mi wyszedl podwyzszony cukier ma czczo, a potem niskie. Jakos tak odwrornie... jutro porozmawiam z lekarka.
Ja też mam za wysoki cukier na czczo. Po 1h i 2h w normie. Cukier nie chciał spadać mimo diety cukrzycowej. Ostatecznie biorę insulinę na noc.
 
Ja już po połówkowych :D uff, odetchnęłam z ulga, wszystko ok na szczęście!;-) Czaruś został Czarusiem i pokazywał swą męskość w całej okazałości :D miałam Wam powiedziec, jaka waga, ale lekarz nic nie mówił, a ja sobie o tym przypomniałam, jak wyszliśmy. Młody fikał jak szalony, lekarz mówi, że się niezle namęczył, żeby wszystko pomierzyć :D nogi na głowie i buźka zasłaniała :-) załączam fotkę
IMG_3314.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3314.JPG
    IMG_3314.JPG
    258,9 KB · Wyświetleń: 405
My z mężem chcemy przede wszystkim koniec roku szkolnego bo Nas zwyczajnie wymęczył młodszy i jego rąbnięta wychowawczyni po całości. W ogóle coś mnie skurcze męczą dziś podejrzewam jelita bo zjadłam obiad w pośpiechu i mam za swoje ale pewnie no-spę na noc walnę.
Miki też dziś mam wrażenie zamulony. Niby fika ale mniej - rzadziej niż jak ja się dobrze czuję.

Na wakacje chcieliśmy zahaczyć o ENERGYLANDIĘ no ale co by mi po niej było w 7/8 msc ciąży ;)
 
Ja już po połówkowych :D uff, odetchnęłam z ulga, wszystko ok na szczęście!;-) Czaruś został Czarusiem i pokazywał swą męskość w całej okazałości :D miałam Wam powiedziec, jaka waga, ale lekarz nic nie mówił, a ja sobie o tym przypomniałam, jak wyszliśmy. Młody fikał jak szalony, lekarz mówi, że się niezle namęczył, żeby wszystko pomierzyć :D nogi na głowie i buźka zasłaniała :-) załączam fotkę
Zobacz załącznik 857320
Śliczny!!!!
A wagę powinnaś mieć w opisie USG tzn. ja mam i wagę i płeć wpisane... ale nie wiem czy to norma.
 
reklama
Do góry