reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
ja już też dzisiaj po wizycie. Borysek waży 604 gr :) i lekarz powiedział, że jest duży jak na ten tydzień, ale starszy syn urodził się z wagą 3950 gr, więc chyba to rodzinne. Najważniejsze, że wszystko dobrze :) Glukozę mam w przyszłym tygodniu zrobić przed wizytą, bo wizytę mam 16.05
Faktycznie spory. Gratuluję.
Goj może Tobie jako matce wydawać się, że jest super, bo młody jest wśród „podobnych” do siebie, ale tak naprawdę ta szkoła go uwstecznia:/ a dzieci z lekkim mogą naprawdę osiągać dużo, tylko ze nauczycielom w masowce się nie chce. Na szczęście maja być zmiany(wypadłam z obiegu, może już są) ze wystarczy żeby w klasie było jedno dziecko z orzeczeniem i musi być do niego oligofrenopedagog.

Chyba pomyliłam Twoich synów.. niestety w szkole tak jest, jak ktoś coś zmaluje na początku taki już zostanie zapamiętany do końca i nie ma odwrotu .
Może. Młodszy to ten co się broni ale nie ma UU. Chodzi do normalnej szkoły. Inteligencja przeciętna. Problemy z czytaniem i pisaniem wynikają z czego innego. Z matmy jest dobry. Rysuje nieźle. No i mimo wszystko stara się wejść w ramy ale... ani ja ani mąż nigdy w te ramy się nie mieściliśmy. Ja ze względu na wysoką inteligencję mąż wrażliwość...
Ale pocieszam się tym że wielu geniuszy miało prze... w latach szkolnych. :)
 
Kolejny dzień wstaje rano z łóżka i czuję się jak połamana. Boli mnie kręgosłup, miednica, biodra... Potem to rozchodze i jest dobrze cały dzien. A rano to samo. Tez tak macie?

Jadę zaraz na pobranie krwi do badań a jutro połówkowe :) Hura, hura, hura!!! W końcu :)
 
@GoJ, będzie dobrze :) zawalcz o swoje, a opiniami nie ważnych ludzi się nie przejmuj.
Ja noc spędziłam w szpitalu z aparatura Holtera, czyli kablami i puszka i dodatkowo podczepili mnie do kardiomonitora (kolejne kable). Wyglądałam trochę jak terrorysta, który chce wysadzić szpital :D Lekarz, który ze mną wczoraj rozmawiał jest w porządku. Powiedział, że najlepiej byłoby wywołać u mnie arytmie, ale w stanie ciąży to nie jest bezpieczne. No cóż, poleżę tutaj i dowiem się co nieco i pewnie środa-czwartek mnie wypuszcza. Dobrze, że nie leżę że starszymi, tylko sama, bo bym się pewnie nie wyspala od chrapania :D z drugiej strony trochę mi tu samotnie.
 
Moja niunia też większa jest niż norma od 10 tygodni :) zastanawiam się czy nie będzie duza przy urodzeniu , bo rośnie jak na drożdżach :)

Jaka waga dziecka może być wskazaniem do cesarki ? Już się zastanawiam co to może być , bo bardzo chce urodzić siłami natury .
 
U mnie dzidzia też rośnie fajnie, chyba wie że musi szykować się szybciej na ten świat, za dwa tyg będę w szpitalu na zastrzykach na rozwój płuc to mi podadzą waga ale ostatnio w 20tc miał już 520g! Taki chłop :-) Na razie trzy tyg po założeniu szwu szyjka trzyma ładnie, oby tak dalej! :-) W sumie to nie wiem czy faktycznie do września dotrzymam ale jak już będzie sierpień to też będę spokojna
 
Pytam ponieważ jesteśmy od 9 mc na etapie siusiu na nocniku wcześniej nie sadzałam. Teraz to idzie bardzo po maluszka zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić tylko żeby syna nie zmuszać do niczego
 
Moja niunia też większa jest niż norma od 10 tygodni :) zastanawiam się czy nie będzie duza przy urodzeniu , bo rośnie jak na drożdżach :)

Jaka waga dziecka może być wskazaniem do cesarki ? Już się zastanawiam co to może być , bo bardzo chce urodzić siłami natury .
waga powyżej 4 kg (przynajmniej tak było kilka lat temu), ale nie jest to wiążące dla lekarzy, wynika chyba z orzecznictwa i z literatury
 
reklama
Do góry