reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Zaczął mnie boleć brzuch doscy mocno. Jak leżę to troszkę lepiej ale nadal boli, na wysokosci pępka mniej więcej czyli tak środek brzucha. Byłam dzisiaj u ginekologa nie robił mi USG ale wszystko jest niby dobrze. Macie tak czasem? Czy to jest jakieś nie normalne?

Mnie tez czasem pobolewa. To wszystko zależy jedna może bolec a jest ok a u innej już niestety nie. Zawsze możesz przedzwonic do lekarza , bądź odwiedzić IP jeżeli bardziej Cię boli. Mnie nieraz boli to się kładę i zazwyczaj przechodzi ale jak mówię każdy jest inny
 
reklama
Mnie tez czasem pobolewa. To wszystko zależy jedna może bolec a jest ok a u innej już niestety nie. Zawsze możesz przedzwonic do lekarza , bądź odwiedzić IP jeżeli bardziej Cię boli. Mnie nieraz boli to się kładę i zazwyczaj przechodzi ale jak mówię każdy jest inny
Wydaje mi się teraz że mam jakieś wzdęcia i od tego mnie boli
 
Dzięki za miłe przyjęcie, ale widzę że z wrześniowych to tylko ja taka babcia się urwałam (i lubię się z tego śmiać, bo mam troje wnucząt), mam nadzieję, że jakoś się dogadamy, bo skoro wszystkie nosimy pod sercem maluchy to wszystkie jesteśmy młode, prawda?
Przeglądam tak sobie nasz wrześniowy wątek i chciałam Tobie złożyć Bożenko wielkie gratulacje. Przede wszystkim zdrowej i bezproblemowej ciąży i ślicznej córeczki :-) mam podobny termin jak Twój, tylko my na 6 września i też prawdopodobnie córeczka [emoji4] Myślę, że będziemy mogly się od Ciebie wiele nauczyć, a już na pewno pogody ducha [emoji172]
 
Ja zminimalizowalam ilość owoców , grila prawie nie tykam :/ , bo zaobserwowałam ze po większej ilości owoców tez jest problem z tym

JA zauważyłam że mam tak jak się bardzo najadam lepiej zjeść mniej no np dzisiaj zjadłam 4 kromki chleba z sałatką i odczułam właśnie taki ból brzucha już wiem że miałam zjeść jedna kromkę i łyżkę sałatki a nie naraz wszystko. ...
 
JA zauważyłam że mam tak jak się bardzo najadam lepiej zjeść mniej no np dzisiaj zjadłam 4 kromki chleba z sałatką i odczułam właśnie taki ból brzucha już wiem że miałam zjeść jedna kromkę i łyżkę sałatki a nie naraz wszystko. ...

Swoją droga ze dużo naraz tez już nie zjem. Poprostu mam dość i już. Dawniej potrafiłam zjeśćwięcej niż mąż, a teraz nawet nie pół porcji
 
Udało mi się nadrobić zaległości, bo jakoś dużo tego było :) albo ja tak regularnie czytam, że nawet nie wiedziałam, że tyle tego tworzymy ;)

Ja jestem Justyna, mam 30 lat i to moja pierwsza ciąża( w środę skończę 17 tc)

A co do wózków to mi się od już kilku lat mega podoba się quinny mood w wersji czarno- białej, i taki będzie :)
 
reklama
Zaczął mnie boleć brzuch doscy mocno. Jak leżę to troszkę lepiej ale nadal boli, na wysokosci pępka mniej więcej czyli tak środek brzucha. Byłam dzisiaj u ginekologa nie robił mi USG ale wszystko jest niby dobrze. Macie tak czasem? Czy to jest jakieś nie normalne?
Ja tak mialam i to juz wczesniej mowilam lekarzowi. Powiedzial ze ciazy na tej wysokosci jeszcze nie ma i jest to najprawdopodobniej związane z przemieszczaniem się narządów w jamie brzusznej i rozciaganiem mięśni. Mówił też że można nawet nie wiedzieć że ma się gazy i to rozpycha wszystko w środku. Ja miałam momentami tak jakby mi pępek ciągnął jakoś do środka ale bardzo mocno.
 
Do góry