reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dzięki za miłe przyjęcie, ale widzę że z wrześniowych to tylko ja taka babcia się urwałam (i lubię się z tego śmiać, bo mam troje wnucząt), mam nadzieję, że jakoś się dogadamy, bo skoro wszystkie nosimy pod sercem maluchy to wszystkie jesteśmy młode, prawda?

To trochę doświadczenia masz :) będziesz doradzać bo niektóre są młodziutkie i /albo w pierwszej ciąży :) i pewnie ze się dogadamy bo wiek to tylko liczby
 
Zaczął mnie boleć brzuch doscy mocno. Jak leżę to troszkę lepiej ale nadal boli, na wysokosci pępka mniej więcej czyli tak środek brzucha. Byłam dzisiaj u ginekologa nie robił mi USG ale wszystko jest niby dobrze. Macie tak czasem? Czy to jest jakieś nie normalne?
 
Cześć, dzięki za przyjęcie, mam na imię Bożena i jestem trochę staraczką, bo w maju kończę 48 lat. To moja 4 ciąża, której w sumie nie planowałam, ale już się zakochałam w tym maleństwie... to 20 tc, czekamy na dziewczynkę, mam nadzieję, że sobie jakoś wspólnie pomożemy przejść przez ten cudowny okres... a Wy dziewczyny w jakim jesteście wieku i które to wasze dziecko? Pozdrawiam i życzę miłego dnia oraz spokojnej i nudnej ciąży dla wszystkich zafasolkowanych

Witamy, ja mam 38lat, 3 ciaza.
19 tydzien z usg 17 z okresu
A tak wyglada moje "ono" bo jeszcze nie wiem kto to bedzie [emoji4][emoji4][emoji4]
20180415_161544-1-1.jpg
 

Załączniki

  • 20180415_161544-1-1.jpg
    20180415_161544-1-1.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 413
Zaczął mnie boleć brzuch doscy mocno. Jak leżę to troszkę lepiej ale nadal boli, na wysokosci pępka mniej więcej czyli tak środek brzucha. Byłam dzisiaj u ginekologa nie robił mi USG ale wszystko jest niby dobrze. Macie tak czasem? Czy to jest jakieś nie normalne?
Mnie tez dzisiaj brzuch boli i nie wiem czy t moze od tego, że za dlugo siedzialam w tej samej pozycji bo tez sie zastanawiam czy wszystko ok.
Ja mam 29 lat i to druga ciaza.
Ma ktoras z was problem z zatokami? Jakies domowe sposoby? Ja mam od kilku dni jedna dziurke w nosie zatkana i to chyba cos z zatokami. Wczesniej chyba tylko raz w zyciu mialam. W piatek lekarza na wizycie podpytam, ale do tego czasu moze macie jakies pomysly?
 
reklama
Ja co do wózka to chciałabym aby miał duża gondole bo dzidzi trzeba będzie w tym okresie kiedy będą w niej jeździć trzeba ubrać ciepło i jakiś śpiwór...
także potrzeba mi z duża gondola.
Przy starszym synu miałam mutsy ale one maja małe gondole...
Podoba mi się cybex ale chyba jeszcze większego poszukam tylko w Opolu mały wybór żeby poogladav
 
Do góry