reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Tez początkowo chciałam szarą, ale wczoraj jak byłam nad morzem to co drugi wózek, jak nie częściej szary :D i jakoś tak bordo mi się spodobało i wydaje mi się uniwersalne , żeby na dwoje było w przyszłości :D
Też właśnie chciałam koniecznie szary, ale jest tak uniwersalny, że serio prawie każda mama ma szary. Dlatego chyba się zdecyduje na biało granatowy :)

witaminy biorę na zmianę Summavit D i Pregna plus, bo w pregnie jest żelazo dodatkowo, a ostatnio na wynikach wywaliło mi zbyt duże. Z kolei po zamianie na witaminki bez żelaza jest znowu zbyt niskie :p dlatego teraz sobie mieszam.
 
Dziewczyny a jak tam ruchy waszego maleństwa cis się u was dzieje ?.
Bo u mnie od tamtego tygodnia zaczęłam slabo czuć ruchy dziecka ale dzis juz jest znacznie wyrazniej a jak to u was wyglada ?
 
Dziewczyny jakie witaminki dla kobiet w ciąży zażywacie? Bo ja doppel herz mama 1 tab w ulotce że trzeba 2 ale jednak biorę jedna bo uzupełnia też witaminy w diecie i jak narazie jestem zadowolona i do tego 2 tabletki magne b6 bo wynik magnezu był niski jak robiłam badania .
Ja preg.na
Dziewczyny a jak tam ruchy waszego maleństwa cis się u was dzieje ?.
Bo u mnie od tamtego tygodnia zaczęłam slabo czuć ruchy dziecka ale dzis juz jest znacznie wyrazniej a jak to u was wyglada ?
U mnie za dwa dni 18 tydzien i chyba nic do końca w sumie nie wiem bo to moja pierwsza ciaza i moze po prostu nie wiem ze to maly. Czasami mam wrazenie że może coś :-)
 
Cześć Bożenko:) witamy
Ja mam 34 lata i jestem w 2 ciąży. 16 tydzień się skończył wczoraj :)

A dziś byłam na amnio, przeżyłam choć bardzo wcześniej się bałam. Byłam dzielna jak nie ja ;)
Teraz czekamy na wyniki a ja póki co staram się odpocząć choć z dzieckiem ( nawet tak dużym jak mój - 9 lat) toni tak trudne bo co chwile coś potrzebuje... Noni lekcje;)

Jak to wyglądało u tych co robiły to badanie? Bolało was w podbrzuszu? Mnie trochę pobolewa ale mam nadzieje ze to w granicach normy
 
reklama
Co do zajec to tak, jestesmy juz zapisani do szkoly rodzenia na nfz, zaczyna sie pod koniec czerwca. Dodatkowo od maja bede chodzic na jakies zajecia lekko gimnastyczne i oddychania tez za darmo na nfz.

Ja na wyjazd w gory bym sie nie porwala, chodzenie po schodach i pod gore troche mnie meczy, ale wiadomo jak ktos ma sile to super sprawa :) na pewno pojade na kilka dni nad morze i pewnie na jakis weekend nad jeziorko.
Z perspektywy czasu a córkę mam październikową -gondola służy tylko okazjonalnie a warto zainwrstować w porządną spacerówkę która starczy na dłużej a nie będzie takim klocem jak w wózkach wielofunkcyjnych
 
Do góry