reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Tak, ja mialam skierowanie ze wzgledu na wiek. Badanie w prywatnej przychodni u profesora z bdb. opiniami. Przychodnia ma kontrakt z NFZ. Badanie bardzo dokladne, wszystko sprawdzone- przeziernosc, przeplywy, do tego badanie biochemiczne z krwi czyli tzw. test PAPPA.
Ale to już było specjalistyczne badanie że skierowania, mi chodziło o takie zwykłe między 11 a 13 tygodniem które wykonuje lekarz prowadzący. Czy tam sprawdza te parametry. Bo jutro właśnie idę na USG i mnie ciekawi czy bd sprawdzał, a jakby nie sprawdził czy mogę się np. upomnieć o zrobienie tego bo np. trzeba. A w internecie ciężko mi znaleźć jakieś info na ten temat.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak Ci się udało? [emoji1]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
A sama nie wiem. Tydzień temu na genetycznym to patrzyłam dokładnie gdzie on jeździ po brzuchu. Nawet mężowi kazała pamiętać haha i nic nie mogłam. A dzisiaj jakos wyszlo. Ostatnio mezowi szukalam bo juz myslalam ze zepsulam detektor hahah
 
Oj w ciazy wszystko wolno. Moze zazdroszczą haha

To mam tak samo masakra. Lekarz powiedział że może być jeszcze gorzej bo to przez zwiększoną ilość krwi w organizmie. Mi dentystka kazała lacalut aktiv zacząć używać że niby ma pomóc.

Na krwawiace dziąsła, pękające naczynka w nosie i generalnie wszystkie inne delikatne krwawienia polecam przyjmowanie rutinoscorbinu, działa jak "uszczelniacz" :)
 
A sama nie wiem. Tydzień temu na genetycznym to patrzyłam dokładnie gdzie on jeździ po brzuchu. Nawet mężowi kazała pamiętać haha i nic nie mogłam. A dzisiaj jakos wyszlo. Ostatnio mezowi szukalam bo juz myslalam ze zepsulam detektor hahah
No to super [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Gotica mi tez w koncu udalo sie znalezc i od dwoch dni slucham :) Mysle, ze dzieciatko wreszcie jest wystarczajaco duze i urzadzenie wylapuje bicie serduszka. Dzieki temu jestem duzo spokojniejsza.
 
Na krwawiace dziąsła, pękające naczynka w nosie i generalnie wszystkie inne delikatne krwawienia polecam przyjmowanie rutinoscorbinu, działa jak "uszczelniacz" :)
Na pewno wypróbuję fajnie jakby pomogło.
@Gotica mi tez w koncu udalo sie znalezc i od dwoch dni slucham :) Mysle, ze dzieciatko wreszcie jest wystarczajaco duze i urzadzenie wylapuje bicie serduszka. Dzieki temu jestem duzo spokojniejsza.
To prawda tym bardziej że ja teraz 2 tygodnie na wizytę czekam.
 
Jestem po wizycie. Jest super. Male nie pokazalo co ma miedzy nozkami zeby juz na 100 procent potwierdzic. :p Krwiak sie moj wchlonal wiec teraz mam etap wychodzenia z duphastonu.

Maluch wazy 137 gramow i widzialam jak zajada raczke :):)

I 13 kwietnia mam polowkowe :)
 
Hej wszystkim jestem nowa więc się przedstawię. Mam na imię Marta to moja pierwsza ciąża A przewidywany termin 19 wrzesień. Ciążę przechodzę tak sobie bo mam do tej pory mdłości i wymioty. Bywają dni super bywają i takie gdzie odwiedzam kibelek 5 razy... No ale cóż zawsze mogło być gorzej. Generalnie nie mam apetytu i tylko to mnie martwi bo genetycznie jestem bardzo szczupła A mam wrażenie że jeszcze mi ubyło kg... dzidzia rozwija się prawidłowo na usg genetycznym wszystko super - tylko z wrażenia nie zapytałam czy już " coś " widać. Kolejna wizyta u mojego gin 29. 03. :-)
 
Hej wszystkim jestem nowa więc się przedstawię. Mam na imię Marta to moja pierwsza ciąża A przewidywany termin 19 wrzesień. Ciążę przechodzę tak sobie bo mam do tej pory mdłości i wymioty. Bywają dni super bywają i takie gdzie odwiedzam kibelek 5 razy... No ale cóż zawsze mogło być gorzej. Generalnie nie mam apetytu i tylko to mnie martwi bo genetycznie jestem bardzo szczupła A mam wrażenie że jeszcze mi ubyło kg... dzidzia rozwija się prawidłowo na usg genetycznym wszystko super - tylko z wrażenia nie zapytałam czy już " coś " widać. Kolejna wizyta u mojego gin 29. 03. :-)

Hej. Mam nadzieje ze będzie Ci z nami fajnie się pisało. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry