reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny na samą myśl o cytrynie robi mi się źle. Podziwiam Was [emoji4] pamietacie te zabobony że na kwaśne to chłopak a na słodkie dziewczynka?
Powiedzcie czy jakoś bardzo zmieniła Wam się cera? Ja się jakoś dziwnie czuję choćbym się postarzała..

Widzę że już kupujecie wózki ubranka... ja jeszcze nie mam nic w sumie do września daleko a nie mam jeszcze 10000% pewności.
Macie może obrzęk w nosie? Ja mam od kilku dni i czytałam że to taki typowy objaw.
Trzymam kciuki za dziewczyny które dzisiaj mają wizyty [emoji4] będzie dobrze.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja może za tydzień będę wiedziała czy z tymi zabobonami się sprawdza :-) ja na razie kupiłam tylko fotelik ale wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam dresik w krówka. No taki słodki był co do obrzędów to mi strasznie leci krew z nosa i to ciężko jest zatamowac ale lekarz powiedział ze normalne. Tylko jakby codziennie występowało to źle. A dziasel do tego opuchnietych nie masz??
 
reklama
Ja jeszcze nie mam niczego... ani nie mysle o kupowaniu to znaczy mysle ze trzeba by sie zacząć oglądać za wozkiem ale nie mam ochoty ..... bo jak tylko chce sie zabrać za przeglądanie to trafiam do lekarza bo coś zaczyna mnie niepokoić...niewiem czy ja sobie czegoś nie wmawiam...
 
Ja może za tydzień będę wiedziała czy z tymi zabobonami się sprawdza :-) ja na razie kupiłam tylko fotelik ale wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam dresik w krówka. No taki słodki był co do obrzędów to mi strasznie leci krew z nosa i to ciężko jest zatamowac ale lekarz powiedział ze normalne. Tylko jakby codziennie występowało to źle. A dziasel do tego opuchnietych nie masz??
O super [emoji4] wiesz co nie ale za to mi krwawią podczas szczotkowania.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze nie mam niczego... ani nie mysle o kupowaniu to znaczy mysle ze trzeba by sie zacząć oglądać za wozkiem ale nie mam ochoty ..... bo jak tylko chce sie zabrać za przeglądanie to trafiam do lekarza bo coś zaczyna mnie niepokoić...niewiem czy ja sobie czegoś nie wmawiam...
O rety aż tak źle się czujesz czy po prostu zamartwiasz?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze nie mam niczego... ani nie mysle o kupowaniu to znaczy mysle ze trzeba by sie zacząć oglądać za wozkiem ale nie mam ochoty ..... bo jak tylko chce sie zabrać za przeglądanie to trafiam do lekarza bo coś zaczyna mnie niepokoić...niewiem czy ja sobie czegoś nie wmawiam...
Mam podobnie ciągle mam jakieś ale i strasznie się boje ze coś pójdzie nie tak, że dziecko bd jakieś chore, że może jakaś wada nie wiadomo co, albo że coś zjem co nie wolni dostanę jakiejś toksoplazmozy listeriozy czy nie wiem już sama. Wczoraj znów się martwiłam że od noszenia może się coś stać i tak ciągle nowe urojenia. W poprzedniej ciąży się tak nie martwiłam a teraz strasznie i ciągle co by było jak bd źle, że SB nie poradzę itp. Staram się niby nie myśleć ale ciężko, szukam niby rzeczy, ale tak w sumie to trochę się boje kupować, bo ciągle mam jakieś urojenia. Chlopak to ma mnie już czasem dość jak mu o tym gada twierdzi że przesadzam nie potrzebnie bo niby wszystko jest ok. Ale ja i tak się martwię. Jutro mam drugie USG mam nadzieję że bd na nim wszystko ok, tak jak na poprzednim, ale już mnie stres łapie.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pyszna tylko w restauracjach się dziwnie patrzą :)
Oj w ciazy wszystko wolno. Moze zazdroszczą haha
O super [emoji4] wiesz co nie ale za to mi krwawią podczas szczotkowania.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
To mam tak samo masakra. Lekarz powiedział że może być jeszcze gorzej bo to przez zwiększoną ilość krwi w organizmie. Mi dentystka kazała lacalut aktiv zacząć używać że niby ma pomóc.
 
Ja jeszcze nie mam niczego... ani nie mysle o kupowaniu to znaczy mysle ze trzeba by sie zacząć oglądać za wozkiem ale nie mam ochoty ..... bo jak tylko chce sie zabrać za przeglądanie to trafiam do lekarza bo coś zaczyna mnie niepokoić...niewiem czy ja sobie czegoś nie wmawiam...

Zbieg okoliczności albo za dużo myślisz o tym. To częste , ciężko nie myśleć. Ja już kilka ciuszków mam , i powiem szczerze głęboko gdzieś teksty typu za wcześnie. Temu jeść się nie daje. Leży i czeka. A jak ma się coś stać to się stanie niezależnie czy mam ciuszki czy nie mam. Kupując sobie właśnie myśle żeby przecież będzie dobrze i to niedługo się przyda. Pozytywne myślenie jest ważne. Tez już dużo przeszłam w tej ciąży , krwiak , plamienia, szpital, leżenie i tak sobie myśle ze w końcu musi być dobrze:) także powodzenia i pozytywnego nastawienia :)
 
Mam podobnie ciągle mam jakieś ale i strasznie się boje ze coś pójdzie nie tak, że dziecko bd jakieś chore, że może jakaś wada nie wiadomo co, albo że coś zjem co nie wolni dostanę jakiejś toksoplazmozy listeriozy czy nie wiem już sama. Wczoraj znów się martwiłam że od noszenia może się coś stać i tak ciągle nowe urojenia. W poprzedniej ciąży się tak nie martwiłam a teraz strasznie i ciągle co by było jak bd źle, że SB nie poradzę itp. Staram się niby nie myśleć ale ciężko, szukam niby rzeczy, ale tak w sumie to trochę się boje kupować, bo ciągle mam jakieś urojenia. Chlopak to ma mnie już czasem dość jak mu o tym gada twierdzi że przesadzam nie potrzebnie bo niby wszystko jest ok. Ale ja i tak się martwię. Jutro mam drugie USG mam nadzieję że bd na nim wszystko ok, tak jak na poprzednim, ale już mnie stres łapie.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki za usg. Nie martw się za dużo i na zapas bo stres szkodzi. Spróbuj jakiegoś relaksu , rob coś co lubisz robić , spotykaj się z pozytywnymi ludźmi ( ja unikam pesymistów teraz i takich co tylko jęczą jak im zle). Ja się tak zamartwialam przy drugim dziecku, wiem wiec co przechodzisz . Głowa do góry
 
Staram się myśleć pozytywnie, ale mam jakieś wrodzone czarnowidztwo. Pogadać za bardzo z kim nie mam bo większość czasu sama w domu spędzam, albo z małą moja. Pracy nie mam więc dużo wolnego czasu na myślenie i chyba z tego to się też trochę bierze.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Staram się myśleć pozytywnie, ale mam jakieś wrodzone czarnowidztwo. Pogadać za bardzo z kim nie mam bo większość czasu sama w domu spędzam, albo z małą moja. Pracy nie mam więc dużo wolnego czasu na myślenie i chyba z tego to się też trochę bierze.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz może to małe pocieszenie ale masz nas , nawet jeżeli z któraś Ci się fajnie gada to można przejść na prywatne wiadomości, jakoś spróbować przetrwać ten czas. Ewentualnie jakieś zajęcie w domu które Ci pomoże nie zadręczać się myślami , moje koleżanki robią jakieś ozdóbki, świeczki, jajka z tasiemki . Coś co zajmuje myśli...
 
Do góry