reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dzięki ale czuję się jak pieprzony wieloryb to ja sie pytam co będzie na koncówce?
A masz bardzo zwiększony apetyt? Przy końcówce stanie w miejscu nie martw się. Chciałam pokazać mój 16 tydzień ale nie jakiś problem mam ze wstawieniem zdjęcia.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam taki, ale przed ciążą nie byłam idealnie szczupła :)
773f348538a07e54da047d1596572d32.jpg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@PatrycjaK90 hej, tez mam termin na 5-go. Ale w sumie plec mi obojetna z racji tego ze to moje pierwsze dziecko. Powinnas sie cieszyc ze jest ! :) bo to bedzie Twoje. A jak go zobaczysz na pewno pokochasz od pierwszego wejrzenia.. :) ja poki co nie chce znac plci :-D
 
@PatrycjaK90 hej, tez mam termin na 5-go. Ale w sumie plec mi obojetna z racji tego ze to moje pierwsze dziecko. Powinnas sie cieszyc ze jest ! :) bo to bedzie Twoje. A jak go zobaczysz na pewno pokochasz od pierwszego wejrzenia.. :) ja poki co nie chce znac plci :-D
Dziękuję [emoji4] po prostu za dużo w otoczeniu chłopców i w dodatku okropnie nieznosnych. Za wcześnie się uprzedziłam ale mam jeszcze nadzieję że to jednak bedzie córcia bo tak szczerze mówiąc gdybanie pepowina czy siusiak... różnie to bywa... jak się czujesz jak na drugi trymestr? Życzę wytrwałości i spokoju [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jutro mam wizyte:rolleyes: bedzie lekarz na mnie zly bo nie zrobilam badan ale mu powiem ze watpie by po rewolucjach jakie mialam wyszly dobre :p:zawstydzona/y:
 
reklama
Mam juz wyniki testu Pappa...wszystko w porządku, cieszę się bardzo ze zarowno test jak i usg bez zarzutu. Ja ostatnio schudłam a jak porownalam wagę z tygodnia jak byłan w ciazy z córą to jestem o 1 kg lżejsza póki co ale to sie pewnie jeszcze zmieni, za tydzień wizyta i moze dowiemy się kto pomieszkuje w brzuszku choc nie ma to dla nas wiekszego znaczenia, ciesze sie ze po prostu sie udalo i bedzie drugi dzidziuś:happy: ja poszukuje spodni na olx i spodenek lub sukienek, patrzylam na rozne strony sklepow ale nic m nie nie zachwyciło jakos specjalnie, przedemną jeszcze wyprawa do second handu, moze tam cos wypatrzę...inaczej będe chodziła z gołym tyłkiem....:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Do góry