reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

@PatrycjaK90 a znow u mnie dookola czy w rodzinie czy wsrod znajomych pelno dziewczynek wiec jakby byl u nas chlopczyk to tez swietnie. Ciesz sie poprostu ciążą a co bedzie to bedzie. Najwazniejsze zeby bylo zdrowe :) u mnie dosc dobrze jak na drugi trymestr. Dziekuje ze pytasz..ja chyba jestem jakims dziwnym przypadkiem bo nie mialam ani razu zadnych dolegliwosci nic totalnie. Jedynie dwa razy zrobilo mi sie slabo a tak to super. Ciaza marzenie- poki co oczywiscie. Jutro skoncze 16tc :) za kazdym razem jak ide do lekarza na usg to az sie boje, bo zadnych dolegliwosci nie mam a naczytalam sie ze to roznie moze wskazywac. A jedna strate w 8tyg juz mialam dlatego tak panikuje. Dlatego ciesz sie ciesz z malenstwa!:) a ogolnie jak sie czujesz?

Dziewczyny ja tez chodze juz tylko i wylacznie w legginsach bo zadne jeansy juz na mnie nie pasuja :-D
Zazdroszczę Ci bo ja mam odwrotnie. Piękne dni zdarzają się raz na tydzień a ogólnie jestem śpiąca dokucza mi zgaga praktycznie mało jem za to dużo piję no i mdłości które mi towarzyszą od początku. Mam nawet wstręt do perfum no i wczoraj na wizycie dowiedziałam się że mam łożysko tuż przy szyjce i narazie mam się oszczędzać... tak najważniejsze żeby było zdrowe no ale... my kobiety zawsze mamy jakieś ale [emoji4]

A ja dziewczyny jestem jakaś inna bo nadal chodzę w dżinsach sprzed ciąży, może dlatego że nie biodrówki [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale się rozpisalyscie super Dziś wkoncu trochę wiosny na talerzu
 

Załączniki

  • DSC_1322.JPG
    DSC_1322.JPG
    688,5 KB · Wyświetleń: 78
U mnie prenatalne USG super, ale Pappa do D... , zespół Edwardsa 1:147, dostałam skierowanie na amniopunkcję :( nie pamietam wczorajszej drogi do domu, ani tego jak wczoraj zasnęłam... jestem załamana

Napewno wszystko będzie dobrze, ale wierzę że się martwisz ja też czekam na wyniki wizytę i omówienie mam 4kwietnia więc kawał czasu
hchyyx8dc9h7pt1x.png
 
Napisałem coś i nie ma więc w skrócie ja również obawiam się wyników omówienie i wizytę mam na 4kwietnia, ładne macie brzuszki i takie wszystkie chude laski jesteście no ale cóż jakby wszyscy byli tacy sami...... Ja na obecną chwilę myślę o kurtce i butach na wiosnę, później jakieś spodnie ale bardziej pójdę w lniane na lato, tak się boję że będę gruba i wstrętnaw maju jesteśmy gośćmi na Komuni a we wrześniu mam ślub siostry ale to już będę na finiszu więc nie wiem jak to będzie....
 
Napisałem coś i nie ma więc w skrócie ja również obawiam się wyników omówienie i wizytę mam na 4kwietnia, ładne macie brzuszki i takie wszystkie chude laski jesteście no ale cóż jakby wszyscy byli tacy sami...... Ja na obecną chwilę myślę o kurtce i butach na wiosnę, później jakieś spodnie ale bardziej pójdę w lniane na lato, tak się boję że będę gruba i wstrętnaw maju jesteśmy gośćmi na Komuni a we wrześniu mam ślub siostry ale to już będę na finiszu więc nie wiem jak to będzie....

Ja mam sloiczek nalepka na nim zbieram na diete w naturhouse :D:p narazie jest pusty hahaha
 
reklama
Do góry