reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U mnie prenatalne USG super, ale Pappa do D... , zespół Edwardsa 1:147, dostałam skierowanie na amniopunkcję :( nie pamietam wczorajszej drogi do domu, ani tego jak wczoraj zasnęłam... jestem załamana


hchyyx8dc9h7pt1x.png
Witaj w klubie, ja mam amniopunkcje za tydzien bo mialam wynik zespolu downa 1:43,ale lekarka kazala się jeszcze nie martwić bo moja niedoczynność tarczycy mogla zafałszowac i tego się trzymam, życzę Ci dobrych wyników i wiary w to ze będzie dobrze
 
reklama
Ja kupiłam w Lidlu dwie sztuki legginsów i dwie bluzki ciążowe . Dobrej jakości są więc akurat na wyjścia. Na allegro zamówiłam sobie po domu getry ciążowe i spódnice na ciepłe dni. Przede mną jeszcze wesele w czerwcu więc sukienkę też zakupie :)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupiłam w Lidlu dwie sztuki legginsów i dwie bluzki ciążowe . Dobrej jakości są więc akurat na wyjścia. Na allegro zamówiłam sobie po domu getry ciążowe i spódnice na ciepłe dni. Przede mną jeszcze wesele w czerwcu więc sukienkę też zakupie :)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Przede mną Komunia córki. Nie mam zielonego pojęcia co ubrać , będę myśleć bliżej terminu żeby się nie okazało ze nie wejdę :)
 
Witaj w klubie, ja mam amniopunkcje za tydzien bo mialam wynik zespolu downa 1:43,ale lekarka kazala się jeszcze nie martwić bo moja niedoczynność tarczycy mogla zafałszowac i tego się trzymam, życzę Ci dobrych wyników i wiary w to ze będzie dobrze

Trzymam kciuki i myśle o tobie ciepło:* a widzisz mój lekarz prowadzący, który robił mi prenatalne, jest endokrynologiem, i nic na ten temat nie wspomniał... powiedział ze wynik może być taki przez łożysko,które jakoś tam źle zadziałało


hchyyx8dc9h7pt1x.png
 
O wlasnie wozek patrze za wozkami z serii quinny tylko używany. Znalazlam fajny na olx minus chyba tylko jeden ze nie ma pałąka przy spacerówce no i jazda aż do Tarnowa po niego ale czekam az coś bedzie bliżej Krakowa:)

Ja marze o tym wózku już kilka lat. Tak mi się podoba( quinny mood ) ze nie wyobrażam sobie innego :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam o 15 wyniki testów pappa i ocenę ryzyka. Czuje się tak zestresowana:(:(:( wszyscy mi mówią ze będzie dobrze, a ja czytam różne Wasze wpisy i wiem,że może być różnie..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moje Drogie, termin porodu mam ustalony na 27 wrzesień, czy dzidzia się nie pośpiesz to inna sprawa. Czy mogłybyście mi coś doradzić w temacie rozstępów. Kiedy zacząć coś stosować, jakie produkty są bezpieczne dla dziecka ?
 
Oo też m termin na 27 września, ale raczej urodzę wcześniej bo bd miała cesarkę. Ja używam bio oil

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry