reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Melduje się po prenatalnych [emoji16]
Wszystko w porządku!
Bobas ma 8.11cm
Przeziarnistosc karkowa w normie
Kończyny sa i ładnie nimi machal / machala
Mózg prawidłowo
Narządy wewnętrzne prawidłowo
Serce bije jak dzwon
Między nogami nic nie widać póki co ale do 16tyg różnie bywa wiec wstepnie doktor obstawil dziewczynke :)

Termin wg badania przesunął się na 25.08 ale zostaje z wami :)

Nie wiem jak wkleic zdjęcie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1519417553-40d73e5cddbaafa6-aaaaaa.jpeg


1519417579-6de9a205b6cfa34c-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś trafiłam na pogotowie. Moja 4 ciąża i pierwszy raz zdarzyło mi się plamienie. Po usg wszystko Ok. Lekarz narazie nie wie skąd plamienie. Zostaje na obserwacji i mam się oszczędzać. Od usg we wtorek dzidzia urosła prawidłowo. Serce bije. Nie wiem skąd to może być. Dostałam luteinę od razu dwie tabletki pod język. Trochę się nie spodziewałam tak dobrze się czułam i nic mnie nie boli przy tym...
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt :)

@keitj jeżeli nie masz bóli ani skurczy to lepiej! Lepiej też jak krew jest brunatna, niż żywa. Czasem plamienia się zdarzają i nie mają przyczyn. Wszystko będzie dobrze!
 
Do góry