reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
1519417553-40d73e5cddbaafa6-aaaaaa.jpeg


1519417579-6de9a205b6cfa34c-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczny bobo!
 
Dziewczyny a czy bierze lub brała którąś Was duphaston? U mnie była taka sytuacja 4 msc nie ma dzidzi potem nagle brak okresu spóźnił się około 10-15 dni test negatywny beta nic nie wskazuje więc poszłam do gin tam dostałam duphaston na uregulowanie bo na usg nic nie wykazało. Po 10 dniach z duphastonem 7 dni nie ma miesiaczki więc zrobiłam test i Co??? Jest :D gin powiedziała żeby na razie nie odstawiam duphaston tylko zmniejszyć dawkę do 1 ;) brzuch nie boli nic się nie dzieje ale mówiła że tak od razu nie można. Jestem w 10 tyg ciekawe jak długo powinno się to zażywać.
I wydaje mi się że to b4anie tabletek utrzymało i pozwoliło rozwinąć się naszemu bąblowi :)
 
Ja przyjmuje duphaston. Tez jestem w 10 tygodniu i prawdopodobnie po 12 tygodniu będę powoli schodzila z dawki, aż do momentu w którym przestanę brać. :)
 
Ja przyjmuje duphaston. Tez jestem w 10 tygodniu i prawdopodobnie po 12 tygodniu będę powoli schodzila z dawki, aż do momentu w którym przestanę brać. :)
Tak ci lekarz mówił? Ja od 6 tygodnia też biorę i duphaston i luteine i też sie zastanawiam ile będę je brała. Duże dawki bierzesz?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Aniabrz @Gotica właśnie nie można tak o przestać brać ani luteiny, ani duphastonu. Od 12 tygodnia łożysko zaczyna produkować progesteron, a ciałko żółte ciążowe pomału zanika, więc wtedy lekarz wam pewnie zaleci pomału schodzenie z dawki aż do zera tak, jak kazał @Dominika_92 :)
 
@Aniabrz @Gotica właśnie nie można tak o przestać brać ani luteiny, ani duphastonu. Od 12 tygodnia łożysko zaczyna produkować progesteron, a ciałko żółte ciążowe pomału zanika, więc wtedy lekarz wam pewnie zaleci pomału schodzenie z dawki aż do zera tak, jak kazał @Dominika_92 :)
Dobrze by było bo mój żołądek już ledwo co daje rade od takiej ilości tabletek. Ale czego się nie robi dla maleństwa :-)

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, mam pytanie, bo chyba zgłupiałam, i liczę i liczę i już zwątpiłam [emoji23] wiek ciąży,który wyskakuje na USG to wiek od miesiączki czy od zapłodnienia? Bo mi i tak i tak się nie zgadza i już nie wiem :/ 10 lutego na USG-6t4d. Ostatnia miesiączka 23 grudzień, myślałam że do zapłodnienia doszło 6 stycznia, ale chyba jednak nie, już nie wiem jak to jest :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, mam pytanie, bo chyba zgłupiałam, i liczę i liczę i już zwątpiłam [emoji23] wiek ciąży,który wyskakuje na USG to wiek od miesiączki czy od zapłodnienia? Bo mi i tak i tak się nie zgadza i już nie wiem :/ 10 lutego na USG-6t4d. Ostatnia miesiączka 23 grudzień, myślałam że do zapłodnienia doszło 6 stycznia, ale chyba jednak nie, już nie wiem jak to jest :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Liczymy od ostatniej miesiączki [emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry