reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Doberek :) witam nowe mamusie i gratuluje udanych wizyt :)
@Niespodzianka 22 mam koleżankę po 40 która w tym roku w lipcu rodzi. Śmieję się że to ona mnie zaraziła. A ona się smieje że ja zaszłam po koleżeńsku żeby jej smutno samej nie było :D. Spokojnej ciąży Ci życzę

@Kadża82 czekałam na wieści od ciebie a ty sie tu ukryłaś :D. Super że wszystko w porzadku, naczekałaś się bidulko na tą wizytę. Serdecznie ci gratuluję!

Miłego dnia dziewczyny :)
Ja dzis wstałam chora, bede sie kurowac syropem z cebuli i czosnkiem. Bleee
 
No właśnie a jak myślicie, bo mam dylemat w którym tyg najlepiej zrobić usg genetyczne 12,13 czy 14 tydzień ?
Jest graniczna data dla której wykonuje się takie usg. Moja ginekolog mówiła że do 13 tygodnia to najlepszy termin i czas na zebranie danych. Z tego co mi się kojarzy to nie robi się go później niż do 13 tygodnia i 4 dnia?

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Doberek :) witam nowe mamusie i gratuluje udanych wizyt :)
@Niespodzianka 22 mam koleżankę po 40 która w tym roku w lipcu rodzi. Śmieję się że to ona mnie zaraziła. A ona się smieje że ja zaszłam po koleżeńsku żeby jej smutno samej nie było :D. Spokojnej ciąży Ci życzę

@Kadża82 czekałam na wieści od ciebie a ty sie tu ukryłaś :D. Super że wszystko w porzadku, naczekałaś się bidulko na tą wizytę. Serdecznie ci gratuluję!

Miłego dnia dziewczyny :)
Ja dzis wstałam chora, bede sie kurowac syropem z cebuli i czosnkiem. Bleee
Witam wszystkich w ten jakby nie było mroźny poranek .Dziękuję za dobre słowo,ale pewnie i tak do samego porodu będę o skarba drżała.
 
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było ... nie wiem dlaczego na apce mogę Was tylko czytać? Nie mogę nic napisać ... Hmmm...
U nas całkiem całkiem. Zwolnienie kończy mi się w poniedziałek. Tego dnia mamy też 2 razy usg. Rano i popołudniu. Dziś kończę antybiotyk. Miałam niestety zapalenie pecherza. Córka też do dziś na antybiotyku- ostre zapalenie gardła. Najgorsze jest to, że przyplatal jej się katar. Ehhh... w dodatku K. Wrócił wczoraj z pracy i chyba grypa to rozkłada,bo pracował z jakimś prychajacym kolesiem ...
 
USG prenatalne mozna wykonac max 13t+6d. Ja mam za poltorej tygodnia w poniedzialek i bedzie to 12+6. W ten poniedzialek mam tez kontrole „przed-podrozna” bo moj gin kazal sie wstawic przed lotem do Polski. Niestety jedyny ostatni termin to poniedzialek mimo ze lot prawie tydzien pozniej i jeszcze nie u mojego lekarza tylko jakiegos innego. Reszta na urlopach i przyjmuja 2 na 6 lekarzy.
 
reklama
Cześć dziewczyny ;) mój termin 29 wrzesień więc jeszcze się u Was mieszcze;D nasz pierwszy bąbel;) jestem w 9 tygodniu nie mam żadnych mdłości czy boli brzucha ale od dwóch dni trochę bolą mnie plecy w dolnej części ale taki tępy ból i nie całe tylko w jednym miejscu... miała którąś takie objawy ? Martwię sie -początkiem tygodnia miałam wyniki 2 bety i nagle spadła:o okazało się że wyniki różniły się bo robiłam w innych laboratoriach! Na szczęście na usg akcja żywa ponad 2 centymetrowy dzieciaczek :D już w 5 tygodniu na piereszym usg serducho mu bilo ;)
 
Do góry