reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny, jak kupicie i przetestujecie to dawajcie znać :D ja od jakiegoś czasu mogę spać tylko na lewym boku


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na pewno wezmę taką z silikonowymi kuleczkami w środku, bo gąbka się ugniata i jest badziewna. Ta strona supernami wydaje się ok.


Ja jutro właśnie jadę do rodzinnego miasta i będę kupować te z H&M, więc jutro mogę się podzielić "wrażeniami". Niestety, nawet najbardziej rozciągliwe spodnie, które mam w szafie, cisną mnie w brzuch :(
dziękuję, poczekam w takim razie z zamówieniem.

A co do poduszek, to wybieram się właśnie do Lidla, bo za jakieś 60,00 zeta dziś poduszki mają. Może fajne...
 
dziękuję, poczekam w takim razie z zamówieniem.

A co do poduszek, to wybieram się właśnie do Lidla, bo za jakieś 60,00 zeta dziś poduszki mają. Może fajne...
Te lidlowe z tego co widziałam są całkiem spoko. Jak nie masz większych dolegliwości z kregosłupa, biodra, kolana ani skłonności do omdleń mogą dać radę :)
 
Dziewczyny, mam dwójkę dzieci, ale ciągle się martwię. Pierwsza ciąża obumarła w 9 tyg- dowiedziałam się w 12 tyg na genetycznym usg. Później dwie ciąże w porządku, ale ciągle panikuje. Przy poprzednich ciążach dużo wymiotowałam, a teraz delikatne poranne mdłości i drażliwe piersi poza tym czuję się świetnie i zamiast się cieszyć to mnie to niepokoi
 
Dziewczyny, mam dwójkę dzieci, ale ciągle się martwię. Pierwsza ciąża obumarła w 9 tyg- dowiedziałam się w 12 tyg na genetycznym usg. Później dwie ciąże w porządku, ale ciągle panikuje. Przy poprzednich ciążach dużo wymiotowałam, a teraz delikatne poranne mdłości i drażliwe piersi poza tym czuję się świetnie i zamiast się cieszyć to mnie to niepokoi
Ostatnio była u mnie znajoma ja ciągle wymiotowałam, powiedział że mi współczuję jest w drugiej ciąży teraz 6 miesiąc i nigdy nie wymiotowała

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, mam dwójkę dzieci, ale ciągle się martwię. Pierwsza ciąża obumarła w 9 tyg- dowiedziałam się w 12 tyg na genetycznym usg. Później dwie ciąże w porządku, ale ciągle panikuje. Przy poprzednich ciążach dużo wymiotowałam, a teraz delikatne poranne mdłości i drażliwe piersi poza tym czuję się świetnie i zamiast się cieszyć to mnie to niepokoi
Każda ciąża jest inna, więc nie denerwuj się na zapas :)
 
Nareszcie udało mi się dodać 16mm szczęścia
 

Załączniki

  • F54FBE47-4C0C-4615-9ADA-4E802B7EEBB9.jpeg
    F54FBE47-4C0C-4615-9ADA-4E802B7EEBB9.jpeg
    21,8 KB · Wyświetleń: 102
reklama
Dziewczyny, mam dwójkę dzieci, ale ciągle się martwię. Pierwsza ciąża obumarła w 9 tyg- dowiedziałam się w 12 tyg na genetycznym usg. Później dwie ciąże w porządku, ale ciągle panikuje. Przy poprzednich ciążach dużo wymiotowałam, a teraz delikatne poranne mdłości i drażliwe piersi poza tym czuję się świetnie i zamiast się cieszyć to mnie to niepokoi
Ja ostatnie usg mialam w 9 tygodniu. Jutro idę na 12 tygodniowe i tez się boję ze cos moze byc nie tak. Trzymam kciuki zeby wszytsko bylo dobrze
 
Do góry