reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Raz miałam zapalenie zatok, myślałam, że umrę. U mnie skończyło się na antybiotykach niestety. Straszne paskudztwo.

Ja też polecam płukanie zatok ciepłą wodą z solą. Można użyć Rihno Horn albo zwykłej konewki [emoji16]. Bardzo pomaga pozbyć się tych wszystkich zielonych glutków [emoji23].

d7a33524dc7dc5d383b08f3fb7adab2c.jpg



f2w3rjjgrz97x0lc.png
 
reklama
Raz miałam zapalenie zatok, myślałam, że umrę. U mnie skończyło się na antybiotykach niestety. Straszne paskudztwo.

Ja też polecam płukanie zatok ciepłą wodą z solą. Można użyć Rihno Horn albo zwykłej konewki [emoji16]. Bardzo pomaga pozbyć się tych wszystkich zielonych glutków [emoji23].

d7a33524dc7dc5d383b08f3fb7adab2c.jpg



f2w3rjjgrz97x0lc.png
[emoji50]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi mama zawsze robiła inhalacje w garnku z wodą i solą. Zawieszaliśmy ręczniki na głowę i wdychaliśmy :D dobrze, że nikt się nie spalił z tym ręcznikiem [emoji23]
Jedna z największych traum mojego dzieciństwa, mama chyba dawała zbyt gorącą wodę i parzyło mi śluzówkę w nosie. Dlatego jak tylko inhalatory stały się bardziej dostępne sprawiłam sobie jeden :3
 
Ja wam zazdroszcze tego l4. Ja dalej pracuje mimo ze dostalam Zwolnienie od lekarza do konca ciazy.. u nas panuja troche inne zasady.. (norwegia) zwolnienie musi przejsc przez jeden urzad a oni albo podpisza albo nie, rzadko cos sie uda dostac. Na odpoowiedz sie czeka 6 tyg. A ja «umieram» juz w pracy, zasypiam na przerwie, nie mam sily nic robic. Pracuje w przedszkolu wiec duzo halasu, dzwigania dzieci, a dzieci tez rozne. Z diagnozami i bez. Jestesmy duzo na dworzu mimo ze zima a ja bym sie najchetniej zakopala w koldre kolo kibelka zeby blisko bylo by wymiotowac.. mdlosci, wymioty i zawroty glowy caly czas a ja sie czuje jak w obozie pracy, do tego jestem sama i mam corke ktora wymaga duzo opieki. A ja jak wracam do domu to tylko leze, ani obiadu, ani posprzatane. W domu syf ze sie tak okresle. Wczoraj sie polozylam o 19 spac..ehh
 
Ja wam zazdroszcze tego l4. Ja dalej pracuje mimo ze dostalam Zwolnienie od lekarza do konca ciazy.. u nas panuja troche inne zasady.. (norwegia) zwolnienie musi przejsc przez jeden urzad a oni albo podpisza albo nie, rzadko cos sie uda dostac. Na odpoowiedz sie czeka 6 tyg. A ja «umieram» juz w pracy, zasypiam na przerwie, nie mam sily nic robic. Pracuje w przedszkolu wiec duzo halasu, dzwigania dzieci, a dzieci tez rozne. Z diagnozami i bez. Jestesmy duzo na dworzu mimo ze zima a ja bym sie najchetniej zakopala w koldre kolo kibelka zeby blisko bylo by wymiotowac.. mdlosci, wymioty i zawroty glowy caly czas a ja sie czuje jak w obozie pracy, do tego jestem sama i mam corke ktora wymaga duzo opieki. A ja jak wracam do domu to tylko leze, ani obiadu, ani posprzatane. W domu syf ze sie tak okresle. Wczoraj sie polozylam o 19 spac..ehh
To nie powinno tak być. Ja od 6 tyg. Dostałam na całą ciążę. Przecież ty dźwigać nie możesz. A zwykłego A nie ciazowego zwolnienia na ten okres jakoś nie można? Albo urlop?


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wam zazdroszcze tego l4. Ja dalej pracuje mimo ze dostalam Zwolnienie od lekarza do konca ciazy.. u nas panuja troche inne zasady.. (norwegia) zwolnienie musi przejsc przez jeden urzad a oni albo podpisza albo nie, rzadko cos sie uda dostac. Na odpoowiedz sie czeka 6 tyg. A ja «umieram» juz w pracy, zasypiam na przerwie, nie mam sily nic robic. Pracuje w przedszkolu wiec duzo halasu, dzwigania dzieci, a dzieci tez rozne. Z diagnozami i bez. Jestesmy duzo na dworzu mimo ze zima a ja bym sie najchetniej zakopala w koldre kolo kibelka zeby blisko bylo by wymiotowac.. mdlosci, wymioty i zawroty glowy caly czas a ja sie czuje jak w obozie pracy, do tego jestem sama i mam corke ktora wymaga duzo opieki. A ja jak wracam do domu to tylko leze, ani obiadu, ani posprzatane. W domu syf ze sie tak okresle. Wczoraj sie polozylam o 19 spac..ehh
No mega Ci wspolczuje...
To w Polsce kobiety maja dobrze, są chronione od pierwszych dni ciąży i tak powinno być!



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc kochane wrzesnioweczki ;) ja pozdrawiam ze szpitalnego lozka - wlasnie dostalam tabletki poronne i czekam na zabieg. Okazalo sie ze fasolka sobie jest i ma 8mm, ale nie ma serduszka... z racji tego, ze to moje trzecie poronienie to bede oddawala material na badania genetyczne, wiec mam nadzieje ze w niedlugim czasie znajde przyczyne moich niepowodzen. trzymajcie sie cieplutko kochane i wszystkiego dobrego! Szczesliwych rozwiazan Wam zycze! <3
1518599684-4b67425e24e372ff-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc kochane wrzesnioweczki ;) ja pozdrawiam ze szpitalnego lozka - wlasnie dostalam tabletki poronne i czekam na zabieg. Okazalo sie ze fasolka sobie jest i ma 8mm, ale nie ma serduszka... z racji tego, ze to moje trzecie poronienie to bede oddawala material na badania genetyczne, wiec mam nadzieje ze w niedlugim czasie znajde przyczyne moich niepowodzen. trzymajcie sie cieplutko kochane i wszystkiego dobrego! Szczesliwych rozwiazan Wam zycze! <3
1518599684-4b67425e24e372ff-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Podziwiam Cie z jakim spokojem to przeżywasz... Dla mnie to niewyobrażalne [emoji26] trzymaj się ciepło !!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nic nie moge i nie moglam zrobic.. to trzeci raz, bylam przygotowana ze tak sie moze zdarzyc.. teraz badania, przygotowania, odpowiednie leczenie i kojenym razem musi byc juz dobrze, nie trace nadziei!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry