reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
hym..... Nie rozumiem waszego podejścia do prowadzenia ciąży na NFZ. Ja chodziłam cały czas prywatnie i to właśnie prywatnie lakarz skazał moją fasolkę na poronienie. Z wielką łaską przepisał mi duphaston z tekstem ,, zeby nie było, że nic nie zrobiliśmy,, :o Nawet nie zapisał nie umówił na kolejną wizytę bo stwierdził, ze to zbędnę, ze już nie będzie po co:wściekła/y:
A teraz poszłam na fundusz i na dzień dobry dał mi skierowanie na wszystkie badania, włącznie z prenatalnymi (ze względu na wiek 8-)) i powiedział, że dzidzia jest piękna i serduszko pięknie bije ;)
 
Mi nospe to przepisał żeby przypadkiem skurczu macicy nie było. Więc hmmm zapobiegawczo?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny tutaj pisały że nospa może zwiększać ryzyko obniżonego napięcia mięśniowego u dziecka, nie wiem na ile to potwierdzona teza ale ja wolałam nie brać jak nie musiałam
 
@Alicja1912 w moim rodzinnym mieście też chodziłam na NFZ i nie mogę narzekać. Babka była oschła, owszem, ale sensowna. Jak się przeprowadziłam to potrzebowałam pilnie dostać się do ginekologa i poszłam prywatnie i tak już zostało. Ale nie uważam, żeby na NFZ byli jacyś gorsi lekarze :) i ten prywatny się może okazać nietrafiony
 
reklama
hym..... Nie rozumiem waszego podejścia do prowadzenia ciąży na NFZ. Ja chodziłam cały czas prywatnie i to właśnie prywatnie lakarz skazał moją fasolkę na poronienie. Z wielką łaską przepisał mi duphaston z tekstem ,, zeby nie było, że nic nie zrobiliśmy,, :o Nawet nie zapisał nie umówił na kolejną wizytę bo stwierdził, ze to zbędnę, ze już nie będzie po co:wściekła/y:
A teraz poszłam na fundusz i na dzień dobry dał mi skierowanie na wszystkie badania, włącznie z prenatalnymi (ze względu na wiek 8-)) i powiedział, że dzidzia jest piękna i serduszko pięknie bije ;)

Bo dostaja za to kase NFZ
 
Do góry