reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

no wpadlam do przychodni bez rejestracji,powiedzialabym wtargnelam do lekarza i powiedzialam mu ze badal mnie 28 grudnia i zapisal tabletki ale testy wyszly mi pozytywne wiec niech sprawdzi szybko. Sprawdzil w 2 minutowym usg i zapisal prywatnie na 19lutego....
I zyje tak w totalnej nieswiadomosci bo tak naprawde nie mam pojecia jaki jest do konca wiek ciazy ,mam cykle nawet po 52 dni, to byl pierwszy cykl kiedy skonczyly mi sie tabletki...a w dodatku na usg byly dwa pecherzyki... wiec cwicze cierpliwosc i czekam na poniedzialek...
Ooo może nie tylko jedno. To życzę powodzenia i szybkiej wizyty.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hym..... Nie rozumiem waszego podejścia do prowadzenia ciąży na NFZ. Ja chodziłam cały czas prywatnie i to właśnie prywatnie lakarz skazał moją fasolkę na poronienie. Z wielką łaską przepisał mi duphaston z tekstem ,, zeby nie było, że nic nie zrobiliśmy,, :o Nawet nie zapisał nie umówił na kolejną wizytę bo stwierdził, ze to zbędnę, ze już nie będzie po co:wściekła/y:
A teraz poszłam na fundusz i na dzień dobry dał mi skierowanie na wszystkie badania, włącznie z prenatalnymi (ze względu na wiek 8-)) i powiedział, że dzidzia jest piękna i serduszko pięknie bije ;)

ja chcialam druga ciaze prowadzic na NFZ,poszlam do poradni przy szpitalu, zrobili usg i powiedzieli ze oni nie prowadza i mam isc gdzies prywatnie,podali mi nazwiska....
teraz bylam w przychodni i powiedzial od razu ze mnie zarejestruje do siebie ale prywatnie a jak zapytalam czy na nfz nie mozna prowadzic to tylko znaczaco na mnie spojrzal i dal mi kartke z terminem prywatnie... wiec moje proby nie wypalily 8-)
 
hym..... Nie rozumiem waszego podejścia do prowadzenia ciąży na NFZ. Ja chodziłam cały czas prywatnie i to właśnie prywatnie lakarz skazał moją fasolkę na poronienie. Z wielką łaską przepisał mi duphaston z tekstem ,, zeby nie było, że nic nie zrobiliśmy,, :o Nawet nie zapisał nie umówił na kolejną wizytę bo stwierdził, ze to zbędnę, ze już nie będzie po co:wściekła/y:
A teraz poszłam na fundusz i na dzień dobry dał mi skierowanie na wszystkie badania, włącznie z prenatalnymi (ze względu na wiek 8-)) i powiedział, że dzidzia jest piękna i serduszko pięknie bije ;)
To naprawdę może zależy od lekarzy. U mnie na prawdę jeśli chodzi o lekarza na NFZ to raczej dobrego nie ma albo dobry był kiedyś A teraz obrosl w piórka. Może po prostu na dobrego nie trafiłam. Taką moja opinia.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biore luteine 2 razy dopochwowo, luttagen 3 razy, acard, symfolic 2, prenatal no i euthyrox. Predzej mialam jeszcze zastrzyki clexane 20 dni wiec tez troche tego jest

Orientuje sie ktoras z Was gdzie warto prenatalne w Trojmiescie robic?
 
Hej jestem tu nowa. Mam termin na 4 września 2018. Mam na imię Gosia i mam 29 lat. Od dwóch tygodni walcze z grypą i zatokami. Może jakieś porady od was na złagodzenie zapalenia zatok bo wiadomo lekarstw nie można brać
Jako miłośnik medyny naturalnej i weteran zapaleń zatok, w ciężkich przypadkach łączę Sinupred (u niektórych działa super i od ręki, u niektórych w ogóle :<), inhalacje solą fizjologiczną (inhalator to inwestycja ok 100 zł, a i tak się przyda przy dziecięcym chorowaniu ;)), płukanie zatok (ja używam Fixinasin ale słyszałam że jest kilka podobnych produktów), ogrzewanie zatok ciepłymi okładami (na przykład woreczek z podgrzaną solą/grochem, jest dużo szkół). Poza tym dużo płynów i kaszy jaglanej :)
 
reklama
Do góry