reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja wam zazdroszcze tego l4. Ja dalej pracuje mimo ze dostalam Zwolnienie od lekarza do konca ciazy.. u nas panuja troche inne zasady.. (norwegia) zwolnienie musi przejsc przez jeden urzad a oni albo podpisza albo nie, rzadko cos sie uda dostac. Na odpoowiedz sie czeka 6 tyg. A ja «umieram» juz w pracy, zasypiam na przerwie, nie mam sily nic robic. Pracuje w przedszkolu wiec duzo halasu, dzwigania dzieci, a dzieci tez rozne. Z diagnozami i bez. Jestesmy duzo na dworzu mimo ze zima a ja bym sie najchetniej zakopala w koldre kolo kibelka zeby blisko bylo by wymiotowac.. mdlosci, wymioty i zawroty glowy caly czas a ja sie czuje jak w obozie pracy, do tego jestem sama i mam corke ktora wymaga duzo opieki. A ja jak wracam do domu to tylko leze, ani obiadu, ani posprzatane. W domu syf ze sie tak okresle. Wczoraj sie polozylam o 19 spac..ehh

A to nie jest przypadkiem tak ze na zwolnienie mozesz isc odrazu ale jesli urzad nie wyda na to zgody po 6tyg to poprostu nie wyplaca zadnego wynagrodzenia? Norwegia ma podobny system do szwedzkiego wiec dlatego pytam
 
reklama
Czesc kochane wrzesnioweczki ;) ja pozdrawiam ze szpitalnego lozka - wlasnie dostalam tabletki poronne i czekam na zabieg. Okazalo sie ze fasolka sobie jest i ma 8mm, ale nie ma serduszka... z racji tego, ze to moje trzecie poronienie to bede oddawala material na badania genetyczne, wiec mam nadzieje ze w niedlugim czasie znajde przyczyne moich niepowodzen. trzymajcie sie cieplutko kochane i wszystkiego dobrego! Szczesliwych rozwiazan Wam zycze! <3
1518599684-4b67425e24e372ff-aaaaaa.jpeg

Trzymam za Ciebie kciuki ✊ i jestem pewna że już niedługo będziesz się cieszyć z upragnionego maleństwa
 
Czesc kochane wrzesnioweczki ;) ja pozdrawiam ze szpitalnego lozka - wlasnie dostalam tabletki poronne i czekam na zabieg. Okazalo sie ze fasolka sobie jest i ma 8mm, ale nie ma serduszka... z racji tego, ze to moje trzecie poronienie to bede oddawala material na badania genetyczne, wiec mam nadzieje ze w niedlugim czasie znajde przyczyne moich niepowodzen. trzymajcie sie cieplutko kochane i wszystkiego dobrego! Szczesliwych rozwiazan Wam zycze! <3
1518599684-4b67425e24e372ff-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj współczuję, trzymaj się cieplutko. Trzymam kciuki żeby w końcu się udało.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc kochane wrzesnioweczki ;) ja pozdrawiam ze szpitalnego lozka - wlasnie dostalam tabletki poronne i czekam na zabieg. Okazalo sie ze fasolka sobie jest i ma 8mm, ale nie ma serduszka... z racji tego, ze to moje trzecie poronienie to bede oddawala material na badania genetyczne, wiec mam nadzieje ze w niedlugim czasie znajde przyczyne moich niepowodzen. trzymajcie sie cieplutko kochane i wszystkiego dobrego! Szczesliwych rozwiazan Wam zycze! <3
1518599684-4b67425e24e372ff-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi bardzo. Ale nigdy nie można tracić nadzieii. Może faktycznie te badania pomogą rozwiązać problem i następnym razem będzie już tylko kupa szczęścia.
Moja koleżanka miała podobny problem. W ciąże zachodziła bez problemu ale mimo fioletowego nrzucha od zastrzyków nie mogła donosić. Ona nie robiła tych badań. Ale wkońcu się udało i ma teraz cudowne dziecko. Także trzymam kciuki, żeby Tobie też się udało.
 
Czesc kochane wrzesnioweczki ;) ja pozdrawiam ze szpitalnego lozka - wlasnie dostalam tabletki poronne i czekam na zabieg. Okazalo sie ze fasolka sobie jest i ma 8mm, ale nie ma serduszka... z racji tego, ze to moje trzecie poronienie to bede oddawala material na badania genetyczne, wiec mam nadzieje ze w niedlugim czasie znajde przyczyne moich niepowodzen. trzymajcie sie cieplutko kochane i wszystkiego dobrego! Szczesliwych rozwiazan Wam zycze! <3
1518599684-4b67425e24e372ff-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Gosia pominelam twoj post, przepraszam. Trzymaj sie!
 
Czesc kochane wrzesnioweczki ;) ja pozdrawiam ze szpitalnego lozka - wlasnie dostalam tabletki poronne i czekam na zabieg. Okazalo sie ze fasolka sobie jest i ma 8mm, ale nie ma serduszka... z racji tego, ze to moje trzecie poronienie to bede oddawala material na badania genetyczne, wiec mam nadzieje ze w niedlugim czasie znajde przyczyne moich niepowodzen. trzymajcie sie cieplutko kochane i wszystkiego dobrego! Szczesliwych rozwiazan Wam zycze! <3
1518599684-4b67425e24e372ff-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jeny, trzeci raz...... Trzymam kciuki by w końcu się udało [emoji8]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczynki. My z fasolką odpoczywamy po pracy [emoji6]
Powiedzcie mi jak u Was z kąpielą. Ja uwielbiam taką gorącą wodę że wychodzę czerwona a ponoć nie można. Jak mam trochę chlodniejszą to telepię się z zimna. Tak źle i tak nie dobrze [emoji20]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny [emoji2]
Piszę do Was o grupie zamkniętej. Aby się do niej dostać musicie mieć 30postow udzielać się tu na grupie-taki regulamin. Osoby z ilością 0 postów nie będą przyjmowane.
Zgłaszać się proszę do mnie na pirv. Nie odpowiadam na te wiadomości. Co poniedziałek wysyłam listę zgłoszeń i do środy powinniście mieć linka z dostępem do grupy zamkniętej.
Pozdrawiam [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczynki. My z fasolką odpoczywamy po pracy [emoji6]
Powiedzcie mi jak u Was z kąpielą. Ja uwielbiam taką gorącą wodę że wychodzę czerwona a ponoć nie można. Jak mam trochę chlodniejszą to telepię się z zimna. Tak źle i tak nie dobrze [emoji20]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

niestety z tego co wiem nie wolno brac goracych kapieli...:) kiedys w pierwszej ciazy wyczytalam ;)
 
Do góry